« Info ja teated »
» Korraline üldkoosolek 2022
» Erinäitus 2022- tulemused!
» EBTÜ Erinäituse tulemused
» Info 21., 22. augusti kohta
» muud teated...
Eesti Bernhardiini Tõuühing
eesti keeles po russki
Tõuühing
Tõu tutvustus
Koerte andmebaas
Galerii
Viidad
Kuulutused
Foorum
Info ja teated
Näitused
Erinäitus
   Special Show
Meie toetajad
Kutsikad
SOS

» muud kuulutused...

Uuemad foorumi teated
» ERINÄITUS 05.06.2022Bren
» RE: Koer varjupaigasMade
» Koer varjupaigasMade
Uuemad foorumi teemad
» (0)ERINÄITUS 05.06.2022
» (1)Koer varjupaigas
» (0)Jälle iseloomust...
» muud teemad...
Kasutajanimi:
   
Parool:
   
» Registreeru kasutajaks
» Unustasin parooli

ERINÄITUS 05.06.2022. (143)
Viimati lisatud pilt

» Peateemade juurde
» Alusta uut alateemat

» Vastan sellele teemale
(1) ERINÄITUS 05.06.2022(2) Aretusreeglite...
(1) Kutsikate ja veteranide...(3) Head uut aastat!
(2) EBTÜ erinäitus ja...(1) Häid pühi!
(5) SUVINE KOKKUTULEK...(2) Erinäitus 19.08
(3) Hüvasti Donaco...(2) Kutsikate ja veteranide...
(1) Leitud bernhardiin või... » kõik vanemad teemad
INFO JA TEATED - Ignoreerige
Loetud: 5720 korda
17.12.2003 11:59 (Armand )

Et see leht ei hakkaks meenutama Delfi peldikuseina, siis soovitan
anonüümseid kommijaid lihtsalt ignoreerida.
Kui hakkame nende lollusi arvustama saavad nad ainult hoogu juurde.


RE: Ignoreerige
17.12.2003 14:40 (Kärt K )

Sama mõte siin:) näpud sügelesid küll vastu kirjutama, aga eks siis kirutavad jälle need nn anunüümsed ilkujad selle peale 10 uut kirja.


RE: Ignoreerige
19.12.2003 12:05 (Piret Rosumovski )

Tuleks selle autoriseerimise juurde tagasi, mida ka varem olen soovitanud.
Kui keegi tahab olla nublu, x, y jne sis palun väga, kuid see peaks kattuma eelnevalt registreeritud persooniga, kes tegelikult eksistrrerib ja sisaldub andmebaasis ning programm väldib automaatselt ilma koodita sisenejaid.
Nii on paljudes klubides, kus foorum üleval.
Tulemus on usutavam ja suhtlus meeldivam.
Kuid üht saame me ka ilma programmita teha: igale kirjatükile oma täisnimi - nii eralduvad anonüümikud ja me saame neid vältida, nagu eelpool soovitatud
Tervitades Piret Rosumovski


RE: Ignoreerige
19.12.2003 12:54 (Galli )

Olen alles uus selle lehekülje külastaja,aga üht-teist hakkab silma küll.Näiteks olen igati "sõnavõtva inimese oma nime väljakirjutamise" poolt.Igati nõus Armandiga-hakkab sinna Delfi-jama poole kiskuma küll.Nüüd üks küsimus Piretile-andsid siin kuskil ka oma kenneli aadressi-külastasin,sest on ju huvitav vaadata/kuulata kuidas läheb bernakasvatajatel.Kahju,et seal lehel ei avanenud pooled "lehed"-uudised,kennel,dokumendid,lingid-oleks ju huvitav olnud lugeda selle kenneli uudiseid ja ehk ka osa võtta sellisest vestlusnurgast nagu bernhardiin.ee-s.


RE: Ignoreerige
19.12.2003 13:44 (Kärt K )

Nublu = Kärt = Kärt K = Kärt kübarsepp
Kasutasin Nublu nime vaid mõned korrad uustulnukana siin lehel.
Kärt'i vahetasin välja Kärt K vastu, kuna on tekkinud veel üks Kärt :)


RE: Ignoreerige
19.12.2003 14:25 (Piret Rosumovsi )

Lp. Galli,
Tõsi ta on, et leht veel lõpetamata (www.bernhardiin.com) ja indeksfailid, mis avaksid neid lehekülgi, osadel teemadel, veel tegemata.
Kuna teeme seda lehte abikaasaga ise ja oleme need persoonid, kes vastutavad, oma põhitegevuses, umbes 20 pere sissetuleku eest (abikaasa on tehases tootmisjuht, minu kukil kõik ülejäänu juhtimine), ja peres 3 last (7, 10, 15), siis tööst (mõnikord kuni 18 tundi päevas - lähetustes) ja perest ja koertest vabal ajal lisame ka puuduolevat ja täiendame vana.
Kuid samalaadset nurinat on kuulda ka teistelt külastajatelt, ka erinevate keelte tõlgete puudumisel...
Oleme lahendanud vajaliku info saatmise e-maili teel, konkreetsele küsijale - nii kodu-kui välismaale.
Kahjuks ei saa enne uue aasta 3-4 nädalat midagi lubada - materjali on kuid aega ei jätku. Kõige rohkem on kahju erinevate suurnäituste Dortmund Maailma Võitja 2003 ja WUSB 2003 erinevate klasside võitjate paraadide fotode puudumise tõttu , et kõik saaks aimu, mis mujal maailmas toimub. Dortmundi Maailmanäituse kaks pilti ("Bernhardiin Jonathan tutvub ja tutvustab... " ja teine pilt üldvõitjaist bernhardiinidest: lühikarvaline isane ja pikakarvaline isane) on siiski üleval siin kodulehel. Küll puudub autori nimi, kuid tähtis on info, mida need eedastavad.

Jututuba (Foorumit) sellele lehele (Kennel CYCLAMEN DIANOLA) ei tule- puudub aeg teemasid käsitleda ja leht on mõeldud infokandjaks aretuse vallas.
Tulevikus (järgmisel aastal) hakkame avaldama autoriõigustega kaitstud tõlkeartikleid (originaal autorite kirjalikel nõusolekutel) aretuse teemadel Maailma juhtivatelt ja tunnustatud künoloogidelt, veterinaaridelt, FCI dokumentatsiooni, mis puudutab bernhardiine, juhtivate teadusasutuste bernhardiinideteemalisi populaarteaduslikke artikleid jne. Samuti on valmimas aasta 2003 Nõo seminari tekstilise osa tõlge videolindilt, autori Werner Schmid ( WUSB-i spetsiaalkohtunik, Saksa Bernhardiinide Klubi aretuskomisjoni juht) loengust, mis puudutas (loe kummutas) nii mõnegi siinmail dogmaks peetud teesi bernhardiinide aretuses ja hindamises.
Samuti avaldame rubriigis "Dokumendid" kõikvõimalikku dokumentatsiooni meie kenneli koerte kohta (kui kellelgi on olnud trauma, mida pidi näiteks opereerima, siis vastav vetarsti diagnoos (koos operatsioonist tulenevate soovitustega kas säiilib võimalus kasutada antud koera aretuses või mitte)) on avaldatud lehel, et vältida vale info levikut. Kehtib ka saavutatud ja dokumenteeritud tiitlite ja terviseuuringute kohta.
www.bernhardiin.com on info kandja, sellest ka piltide rohkus, et oleks näha erinevate bernade erinevad arenguastmed ja piltidega illustreeritud sugupuud. Suur tänu piltide eest ka Eesti endistele bernaomanikele. Kui kellelgi on veel pilte meie koerte esiisadest, siis oleme tänulikud ja peale skanneerimist saadame Teile originaalid tagasi.
Ette tänades Piret Rosumovski


RE: Ignoreerige
20.12.2003 01:02 (Made )

Kui kirjatükk on kirjutatud anonüümse isiku poolt, siis tavaliselt lugejad seda juttu ka nn. kollasena võtavad.
Hoopis hullem on nähtus, kus jutule pannakse oma täisnimi, aga kiri ise kubiseb valest. Mida säärasel juhul teha?


RE: Ignoreerige
21.12.2003 20:43 (Siiri H. )

Iga kirjutaja vastutab oma kirja sisu eest ise ikka. Olen tähelepannud, et kui keegi tahab kedagi poriga loopida, siis kirjutab anonüümselt. Nii on ju hea lahmida, keegi ei saa hiljem näpuga näidata. Kui aga on midagi asjalikku öelda, on ikka nimi juurde pandud. Siit teeks ka mina enda poolt ettepaneku, et lehele saavad kirjutada ainult need, kes on end registreerinud, oma kontaktandmed andnud, seljuhul võib ka kasutada varjunime.Isik on tuvastatav.Küll võiks aga iga lehekülje külastajal olla võimalus lugeda meie kirjutisi.


RE: Ignoreerige
30.12.2003 11:26 (Piret Rosumovski, Kennel Cyclamen Dianola )

Madele
Arvan, et kui kirjatükk kubiseb valest ja sinu käsutuses on neid sõnu/teese kummutavad faktid, on sinu "püha kohus" seda ka teistele teavitada (oma nime all muidugi), märkides ära ka infoallika asukoha.
Ja soovitavalt "Foorumi" vahendusel, sest telefonikõnedest (ja nende sisust) ning kodukülastustest saavad osa vaid vähesed...

Eristada tuleks ka arvamuse avaldusi, ehk erinevate isikute seisukohti mingis küsimuses, ja valet (sel sõnal on konkreetne tähendus).
Loodan, et need ajad, mil kõik teisitimõtlejad (loe: opositsioon) olid rahvavaenlased, on siin Eestimaal ehk möödanik....
Emotsioone üles kütta ei ole selle lehe ülesanne.
Lugupidamisega Piret Rosumovski

P.S. Siiri H-l on väga mõistlik ettepanek, tsiteerin ja kiidan "kahe käega" heaks:
et lehele saavad kirjutada ainult need, kes on end registreerinud, oma kontaktandmed andnud, seljuhul võib ka kasutada varjunime.Isik on tuvastatav.Küll võiks aga iga lehekülje külastajal olla võimalus lugeda meie kirjutisi.Saadan vastuse (INFO JA TEATED - Ignoreerige) teemale
Pealkiri:
Kasutajanimi ???:
Parool:
Pildi aadress:
Lubatud HTML: <b><i><u><small><center><hr><li><a> ???

Hea tava kohaselt ei ole Sul õigust meie veebilehel levitada vale informatsiooni, õhutada vaenu ja kutsuda üles ebaseaduslikule tegevusele. Meil on õigus retsenseerida kirju ja kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele. Korduva rikkumise puhul blokeeritakse kasutaja.


Kontakt Sisukord Tagasi Üles tagasi Pealehele SevenCat