« Info ja teated »
» Korraline üldkoosolek 2022
» Erinäitus 2022- tulemused!
» EBTÜ Erinäituse tulemused
» Info 21., 22. augusti kohta
» muud teated...
Eesti Bernhardiini Tõuühing
eesti keeles po russki
Tõuühing
Tõu tutvustus
Koerte andmebaas
Galerii
Viidad
Kuulutused
Foorum
Info ja teated
Näitused
Erinäitus
   Special Show
Meie toetajad
Kutsikad
SOS

» muud kuulutused...

Uuemad foorumi teated
» ERINÄITUS 05.06.2022Bren
» RE: Koer varjupaigasMade
» Koer varjupaigasMade
Uuemad foorumi teemad
» (0)ERINÄITUS 05.06.2022
» (1)Koer varjupaigas
» (0)Jälle iseloomust...
» muud teemad...
Kasutajanimi:

Parool:

» Registreeru kasutajaks
» Unustasin parooli

ERINÄITUS 05.06.2022. (148)
Viimati lisatud pilt

» Peateemade juurde
» Alusta uut alateemat

» Vastan sellele teemale
(1) ERINÄITUS 05.06.2022(2) Aretusreeglite...
(1) Kutsikate ja veteranide...(3) Head uut aastat!
(2) EBTÜ erinäitus ja...(1) Häid pühi!
(5) SUVINE KOKKUTULEK...(2) Erinäitus 19.08
(3) Hüvasti Donaco...(2) Kutsikate ja veteranide...
(1) Leitud bernhardiin või... » kõik vanemad teemad
INFO JA TEATED - Probleem kutsikaga
Loetud: 4537 korda
01.04.2005 13:50 (adroom )

Mul üks tuttav võttis endale sügisel berna. Nüüd on tekkinud olukord, kus omanikul pole enam koera jaoks piisavalt aega ja viitsimist hoolitseda. Kutsa on 5-kuune, isane, lühikarvaline, kuid kahjuks ilma paberiteta. Omanik on nõus koera maha müüma 1500.- Kutsikas on hästi energiline ja sõbralik, kuid vajab hoolitsust / koolitamist. Nimeks on tal Kusti. Kas keegi on huvitatud? Vastasel juhul saadetakse loom varjupaika. Niisiis üleskutse päästa see kutsikas kurvast saatusest!
NB. Koer asub Otepää kandis.

RE: Probleem kutsikaga
01.04.2005 15:14 (zimma )

Mulle nagu arusaamatuks jääb, et kui ta selle koera praegu otse uuele omanikule annaks siis ta MÜÜKS... Samas kui keegi ei taha läheb koer varjupaika. Mida ta siis tahab - uut head omanikku või raha? Või müüb ta koera varjupaigale maha - seljuhul milline varjupaik ostab koeri?

Ei ole õel aga lihtsalt kummaline tundub..

01.04.2005 17:04 (adroom )

Ma küsisin omanikult, kas ta tahab koera müüa või anda, kuid tema arvamuse kohaselt tahab ikkagi müüa. Ka mulle tundub see imelik, kuid ikkagi loodan, et kutsa saab endale uue ja parema kodu, aga mitte varjupaiga näol..

02.04.2005 17:19 (Liia )

Kurb ikka jälle,et paberiteta koera eest ,kellel loodetavasti vähemalt vanemad on tõulised ikka mõnusalt soolast hinda püütakse külge pookida!Ikka see vana teema- paberitega koerad,kelle vanemad on puusauuringu teinud,vähemalt ühel näitusel osalenud müüakse X hinnaga ja seal samas paberiteta koer,kelle vanemad on väidetavalt tõulised ja paberitega,aga kellele peale toidu enamasti muid kulutusi polegi tehtud.Heal juhul on sellised tõulised paberiteta loomadel lisavarbad lõigatud,märgistatud ja vaktsineeritud pole nad enamasti ka ja hind on tuhat või kaks madalam kui paberitega koeral.......Millest siis selline hind!!

02.04.2005 18:19 (ojasalu )

Minu arust peaks pealkiri olema "Probleem omanikuga". Kui ta on nüüd selgeks saanud, et ei saa - ei taha - ei viitsi - ei suuda selle koeraga tegeleda ja kaalub veel peale selle varjupaika andmist, siis mina küll aru ei saa MIKS TA ÜLDSE RAHAST JUTTU TEEB. Esmatähtis on ikka koerale tore kodu leida ja hoolitsev peremees aga paistab, et sellel inimesel on muud prioriteedid, kui koera heaolu. Nii kaua, kui koer oli armas ja väike karvapallist kutsikas, siis oli kõik OK aga nüüd hakkab reaalsus pärale jõudma, et koer ei ole pelgalt mänguasi vaid on ka pereliige (vähemalt peaks see nii olema) ja vajab süüa ja tegelemist. On ju variant, et ma teadmata tagamaid teen inimesele liiga. Kuid kui see ka nii on, siis tuleks asja kainelt kaaluda ja endale selgelt aru anda, et on mingil hetkel tehtud vale otsus ja et seda nüüd heastada, siis tuleks vast ikka loobuda raha küsimisest ja keskenduda hea ja hoolitseva peremehe leidmisele. VARJUPAIK EI OLE JU OMETI PAREM LAHENDUS.

03.04.2005 19:32 (adroom )

Rõõm teatada, et asi on lahenenud. Käisin täna kutsat vaatamas ja ta on imearmas ning üks hoolitsev pere võtab ta endale. Teisipäeval leiab see koer endale juba kodu uues peres, seekord alatiseks!
:)

06.04.2005 09:31 (Denia )

Kena kevadet kõigile!!!
Tõesti-tõesti,eile sai see armas kutsu omale suure pere!Ja mina olengi see õnnelik pereema!!!!!!!!!! Ma usun,et tal saab olema kuhjaga hellust ja armastust!
Päikest teile!

06.04.2005 12:23 (Liia )

Tore kui kõik koerale kodu otsimised nii laheneksid :))

06.04.2005 17:07 (adroom )

mul on tõesti hea meel, et asi nii lahenes!!!:)

Saadan vastuse (INFO JA TEATED - Probleem kutsikaga) teemale
Pealkiri:
Kasutajanimi ???:
Parool:
Pildi aadress:
Lubatud HTML: <b><i><u><small><center><hr><li><a> ???

Hea tava kohaselt ei ole Sul õigust meie veebilehel levitada vale informatsiooni, õhutada vaenu ja kutsuda üles ebaseaduslikule tegevusele. Meil on õigus retsenseerida kirju ja kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele. Korduva rikkumise puhul blokeeritakse kasutaja.

Kontakt Sisukord Tagasi Üles tagasi Pealehele SevenCat