« Info ja teated »
» Korraline üldkoosolek 2022
» Erinäitus 2022- tulemused!
» EBTÜ Erinäituse tulemused
» Info 21., 22. augusti kohta
» muud teated...
Eesti Bernhardiini Tõuühing
eesti keeles po russki
Tõuühing
Tõu tutvustus
Koerte andmebaas
Galerii
Viidad
Kuulutused
Foorum
Info ja teated
Näitused
Erinäitus
   Special Show
Meie toetajad
Kutsikad
SOS

» muud kuulutused...

Uuemad foorumi teated
» ERINÄITUS 05.06.2022Bren
» RE: Koer varjupaigasMade
» Koer varjupaigasMade
Uuemad foorumi teemad
» (0)ERINÄITUS 05.06.2022
» (1)Koer varjupaigas
» (0)Jälle iseloomust...
» muud teemad...
Kasutajanimi:
   
Parool:
   
» Registreeru kasutajaks
» Unustasin parooli

ERINÄITUS 05.06.2022. (143)
Viimati lisatud pilt

» Peateemade juurde
» Alusta uut alateemat

» Vastan sellele teemale
(1) ERINÄITUS 05.06.2022(2) Aretusreeglite...
(1) Kutsikate ja veteranide...(3) Head uut aastat!
(2) EBTÜ erinäitus ja...(1) Häid pühi!
(5) SUVINE KOKKUTULEK...(2) Erinäitus 19.08
(3) Hüvasti Donaco...(2) Kutsikate ja veteranide...
(1) Leitud bernhardiin või... » kõik vanemad teemad
INFO JA TEATED - Vot selline lugu
Loetud: 4298 korda
13.10.2006 09:17 (Riinarenate )

Juhtus minuga nii, et kolmapäeval võtsin oma koera, panin ta rihma ja hakkasin lasteaeda lapsele järele minema. Elan maal, lasteaeda paar kilomeetrit - kena jalutuskäik... Kasutan täispoovat metallrihma ja koonurihma korraga, mitte, et niiväga vaja oleks olnud aga igaks juhuks - ta ju suur loom. Nii on kindel, et suudan teda kinni hoida igas situatsioonis. Järsku sööstis naabri aiast meile peale nn. hundikoer ja kargas kohe Atosele kintsu kinni. Hoidsin oma koera hetke kinni aga nähes, et teine lahti ei kavatse lasta ja pureleb mõnuga- lasin oma koera lahti. Kogu võitlus sellest hetkest kestis 2 sekundidt - hundikoer all pikali, Atos tal hammastega kõris ja käppadega rinnal. Naaber kutsus oma koera, mina enda oma ja koerad läksid laiali.
Mina siis naiivselt naabrile rääkima, et nii suur koer peaks ikka kinni olema, eriti kui ta agressiivsust üles näitab. (See koer on nimelt varjupaigast võetud ja põeb masendavalt tugevat üksindusängistust, mistõttu on teda koguaeg lahtiselt peetud ja ta käib kus tahab...Ründab siis kui peremees läheduses- ka inimesi, siiani on rünnaku alati katkestanud - no, et jookseb lõrinal peale ja jääb siis enne kintsu kargamist seisma. Aeda naabril pole.) No ja mis ma kuulen: ma olen valel ajal, vales kohas ja üldse valesti. Külatänavas ei tohi mina mitte oma koeraga käia, sest ma häirin teisi inimesi ja see ei ole mitte koera jalutamise koht ja ma ei ole ju ometi mingi jota ega idioot, et ma sellest aru ei saa...Ja kuidas ma julgesin koera rihmast lahti lasta jne, jne. Ühesõnaga sujuvalt olin mina jällegi rünnatav - seekord verbaalse rünnaku ohver.
Jäi üle ainult rõõmustada, et kõik toimus lasteaeda minnes ja mitte sealt tulles.
Ja kutsukene võib rahulikult edasi patseerida, sest tal on armastav peremees, kes ei lase mitte temale liiga teha....Atos istub aias ja igatseb oma jalutuskäike. Vot selline lugu.Saadan vastuse (INFO JA TEATED - Vot selline lugu) teemale
Pealkiri:
Kasutajanimi ???:
Parool:
Pildi aadress:
Lubatud HTML: <b><i><u><small><center><hr><li><a> ???

Hea tava kohaselt ei ole Sul õigust meie veebilehel levitada vale informatsiooni, õhutada vaenu ja kutsuda üles ebaseaduslikule tegevusele. Meil on õigus retsenseerida kirju ja kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele. Korduva rikkumise puhul blokeeritakse kasutaja.


Kontakt Sisukord Tagasi Üles tagasi Pealehele SevenCat