« Info ja teated »
» Korraline üldkoosolek 2022
» Erinäitus 2022- tulemused!
» EBTÜ Erinäituse tulemused
» Info 21., 22. augusti kohta
» muud teated...
Eesti Bernhardiini Tõuühing
eesti keeles po russki
Tõuühing
Tõu tutvustus
Koerte andmebaas
Galerii
Viidad
Kuulutused
Foorum
Info ja teated
Näitused
Erinäitus
   Special Show
Meie toetajad
Kutsikad
SOS

» muud kuulutused...

Uuemad foorumi teated
» ERINÄITUS 05.06.2022Bren
» RE: Koer varjupaigasMade
» Koer varjupaigasMade
Uuemad foorumi teemad
» (0)ERINÄITUS 05.06.2022
» (1)Koer varjupaigas
» (0)Jälle iseloomust...
» muud teemad...
Kasutajanimi:
   
Parool:
   
» Registreeru kasutajaks
» Unustasin parooli

ERINÄITUS 05.06.2022. (134)
Viimati lisatud pilt

» Peateemade juurde
» Alusta uut alateemat

» Vastan sellele teemale
(1) ERINÄITUS 05.06.2022(2) Aretusreeglite...
(1) Kutsikate ja veteranide...(3) Head uut aastat!
(2) EBTÜ erinäitus ja...(1) Häid pühi!
(5) SUVINE KOKKUTULEK...(2) Erinäitus 19.08
(3) Hüvasti Donaco...(2) Kutsikate ja veteranide...
(1) Leitud bernhardiin või... » kõik vanemad teemad
INFO JA TEATED - WUSB erinäitus-2009!
Loetud: 4596 korda
13.04.2009 14:35 (Made )

Kes on huvitatud osalemisest WUSB bernhardiinide erinäitusest Šveitsis 13. juunil 2009?
Seltskond Eesti Bernhardiini Tõuühingu liikmeid sinna läheb ning kutsub endaga liituma teisigi huvilisi!
Õigupoolest toimub 06. juuni- 13. juuni Šveitsis, Martignys muidki vahvaid sündmusi. Täpsemalt saab asetleidvaga tutvuda siit:

www.wusb2009.ch/flyer%202008-09-15.pdf

Näitusel osalemise soodushind ( 1. koer 45 EUR...) saab läbi 15. aprillil. Teine hind ( 1. koer 55 EUR..) kehtib kuni 15. maini.

Tõuühing on saanud kinnituse WUSB orgkomitee liikmelt hr. Bernard Legerilt ning meie 2008 aastal toimunud erinäituse kohtunikult Martin Königilt, meid võimalike esilekerkivate probleemide või küsimuste puhul igati aidata.

Kui on huvilisi ja kui keegi soovib abi WUSB näitusele registreerimisel või majutuse osas- võtke julgesti ühendust!

e-post: info@bernhardiin.ee
tel.: 60 98 381 või 50 60 763 ( Made)


RE: WUSB erinäitus-2009!
28.04.2009 08:36 (filisse )

Kes tahab minna WUSB bernhardiinide erinäitusele Sweitsi? Olen minemas ja ootan reisikaaslast, mitmekesi saaks käidud ikka väga odava hinnaga. Palun andke teada kiiresti, sest registreerida saab 15. maini.

Kristina
tel. 55577413
e-post. filisse@hotmail.com


RE: WUSB erinäitus-2009!
29.05.2009 13:06 (Made )

Veel vaid loetud päevad on jäänud meie ärasõiduni Šveitsi- WUSB poolt korraldatavatele üritustele!
Eesti esindus WUSB näitusel saab olema väga suur. Nagu ürituste korralduskomitee liige, hr. Bernard Leger meile teada andis- on see praeguse seisuga üks rohkemaarvulisemaid esindusi.
Eesti Bernhardiini Tõuühingu seltskonnas on Šveitsi minemas 18 inimest ning 15 bernhardiini!!!

Head soovid andis meie reisile kaasa Šveitsi Aupeakonsul Eestis hr. Matti Klaar. Muuhulgas kirjutas ta:" Soovin teile edukat esinemist Martignys!"

Jah, kuigi konkurents saab olema väga tugev ning rohkearvuline- me anname endast parima:)


RE: WUSB erinäitus-2009!
18.06.2009 18:23 (SIIRI )

8.juuni varahommikul alustasid 19 inimest ja 11 koera meie tõuühingust sõitu Šveitsi, et osaleda 13.juunil toimuval, Maailma Bernhardiinide Klubide Liidu poolt korraldataval bernhardiinide erinäitusel. Planeeritud oli veel kloostri külastus, WUSBi banketil osalemine ning meie eelmise aasta erinäituse kohtuniku Hr. Martin Königi ja aretuskontrolli kohtuniku Hr. Bernard Legeri kennelite külastus.

Esimeseks peatuspaigaks sai Hr. Königi kodu, kus saime väga sooja vastuvõtu osaliseks. Perenaine oli ise küpsetanud meile erinevaid šveitsi saiu, peremees näitas oma maja, kennelit ning ka võidetud auhindu. Sõime-jõime ning nautisime imeilusat vaadet nende koduterrassilt. Samas vestlesime ka meid kõiki huvitavatel teemadel- nagu bernhardiinindus Eestis, Šveitsis ning mujal maailmas.

Järgmisel päeval külastasime Hr. Legeri kodu. Taas ootas meid ees ülisoe vastuvõtt. Pakuti rahvuslikku toitu - raglette - sulatatud juustu ning Hr. Legeri enda poolt valmistatud, tema koduümbruse viinamarjadest valmistatud veine. Saime näha ta kennelit, koerte ja kasside hotelli, imetlesime tema juures olevaid erinevaid loomi ning muidugi tema bernhardiine, koerte ilusalongi. Muide- perek. Legerile kuuluvat koerte ilusalongi saime me kasutada enne näitust oma koerte
pesemiseks ning föönitamiseks.

Reede hommik algas ühiskülastusega kloostrisse. Nägime kloostri kennelis elavaid koeri ning muidugi väljapanekut bernhardiinide elust ning tööst sellest orus läbi aegade.Veetsime mitu imeilusat tundi mägedes koos oma koertega. Nii mõnegi bernakasvataja jaoks on see koht küll tema Meka.
Pealelõunane aeg kulus koerte pesemiseks ning õhtul ootas meid ees WUSBi
bankett. See kujunes taas ääretult meeldivaks sündmuseks - kohtusime vanade tuttavatega ning sõlmisme uusi tutvusi. Meie tõuühingu lauda ehtis banketil Eesti sini- must- valge lipp ning meie EBTÜ kollane lipp. Soe tunne oli, kui WUSB president, tutvustades banketil viibivate riikide esindusi, alustas tutvustamist justnimelt meist ja- tervitusaplaus ei tahtnud lõppeda. Õhtu krooniks oli see, kui Hr. König isiklikult tutvustas meid selle aasta erinäituse kohtunikule Hr. Roland Hansule. Meile väga suureks üllatuseks ning auks kutsus Hr. Hans meid külla oma kennelisse. Kuna Hr. Hans elab just täpselt meie kodutee ääres, sai siis kokku lepitud, et kui asume koduteele, külastame teda.

Näitusepäev oli väga kuum ning see oli suurepärane, et näitus toimus siseruumides, kus oli jahe õhk. Parim koertele! Vanemad bernakasvatajad kohtusid oma ammuste tuttavatega, noored lõid uusi kontakte, õhkkond oli lihtsalt super- sõbralik ning heatahtlik. Kui avatud ja meeldivad on inimesed meie ümber!

Hr. Roland Hansu villas ootas meid ülisoe ja meeldiv vastuvõtt. Imeline oli vaadata tema hoolitsust nii meie kui meie koerte üle - iga natukese aja tagant käis ta kontrollimas, et päike ei paistaks autode peale, et koertel oleks piisavalt varju. Mis sest, et meie vaadet piirasid lumised mäetipud, oli õues pea +30 kraadi. Vastuvõtt oli üdini sõbralik ja hooliv, laud lookas. Kuid Hr. Hansu juures ootas meid ees veel üks üllatus! Hr.Hansul oli külas tema väga kauaaegne sõber Hr.Carl-Otto Manstrup. Kui meid temale tutvustati, oli temapoolne üllatus suur, sest ta ju hindas meid eile (p/k emaseid). Rõõmsalt kõlas hõige - teie siin! Ta mäletas täpselt meie koeri ning hindeid, mis ta meile jagas! Lihtsalt suurepärane mälu! Toite ja jooke nautides saime vestelda nii meie eelseisvast augustikuisest erinäitusest Salmistul, ( Hr. Roland Hansul oli ülimalt hea meel, et näitus toimub nii lähedal merele. On ta ju palju rännanud ning näitusi hinnanud, kuid merd siiski harva näinud) kui ka muudel põnevatel teemadel. Oligi aeg asuda minekule, sest ees ootas ülipikk kodutee - ca 2700 km.


RE: WUSB erinäitus-2009!
19.06.2009 00:10 (Liia )

Ohhh,kadedaks teeb:))
Palun pilte ja tulemusi.


RE: WUSB erinäitus-2009!
25.06.2009 16:33 (Maaria )

Veidi siis pilte sellest unustamatust reisist ja näitusest, kuid pildid Ei Suuda edasi anda seda feelingut mis oli kohapeal, kaugel sellest.

Ülejäänud pildid, suuremas formaadis, saab kätte minu käest!

Reis:
http://album.ee/album/294649/50181049

Näitus:
http://album.ee/album/294649/50181053Saadan vastuse (INFO JA TEATED - WUSB erinäitus-2009!) teemale
Pealkiri:
Kasutajanimi ???:
Parool:
Pildi aadress:
Lubatud HTML: <b><i><u><small><center><hr><li><a> ???

Hea tava kohaselt ei ole Sul õigust meie veebilehel levitada vale informatsiooni, õhutada vaenu ja kutsuda üles ebaseaduslikule tegevusele. Meil on õigus retsenseerida kirju ja kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele. Korduva rikkumise puhul blokeeritakse kasutaja.


Kontakt Sisukord Tagasi Üles tagasi Pealehele SevenCat