« Info ja teated »
» Korraline üldkoosolek 2022
» Erinäitus 2022- tulemused!
» EBTÜ Erinäituse tulemused
» Info 21., 22. augusti kohta
» muud teated...
Eesti Bernhardiini Tõuühing
eesti keeles po russki
Tõuühing
Tõu tutvustus
Koerte andmebaas
Galerii
Viidad
Kuulutused
Foorum
Info ja teated
Näitused
Erinäitus
   Special Show
Meie toetajad
Kutsikad
SOS

» muud kuulutused...

Uuemad foorumi teated
» ERINÄITUS 05.06.2022Bren
» RE: Koer varjupaigasMade
» Koer varjupaigasMade
Uuemad foorumi teemad
» (0)ERINÄITUS 05.06.2022
» (1)Koer varjupaigas
» (0)Jälle iseloomust...
» muud teemad...
Kasutajanimi:
   
Parool:
   
» Registreeru kasutajaks
» Unustasin parooli

ERINÄITUS 05.06.2022. (133)
Viimati lisatud pilt

» Peateemade juurde
» Alusta uut alateemat

» Vastan sellele teemale
(1) Jälle iseloomust...(1) Teeb murelikuks...
(5) Mis toimub bernhardiini...(3) Kõigile lugemiseks
(6) Uuringud aretuskoerale(47) Info sündinud...
(6) Uskumatu kuidas üks TÜ...(5) Sündmuste või esemete...
(5) Maokeerd(5) kutsikal kõõm
(2) NRC Royal Active 15 kg » kõik vanemad teemad
PROBLEEMID - Kõigile lugemiseks
Loetud: 11534 korda
04.04.2012 11:51 (snapi )

Mõtlesin kaua , kas kirjutan siia aga kuna asi on võtnud väga koleda pöörde, siis anna siia teile teada, et kindasti enne, kui lähete omale soetama tervet, rõõmsat bernhardiini kutsikat uurda kasvataja tausta ja valida hoolikalt kellega tegu, sest meie saime ikka väga suure jama kaela nüüd . Kõige selle juures on kannatajaks ikka meie 5 kuune bernhardiin, aga me võitleme edasi ja alla andmisest pole juttu, iga aretaja peab vastutama oma tegude eest. Nimelt sündisid Heili Tammarul kutsikad 1.11.2011 ja kuulutuses oli kirjas, et vanemad on hästi valitud aretuskoerad ja pärilikest haigustest vabad, uskusime. Kutsikat ostma minne ulatati meile röntgen pildid kutsika tagumisest osast, sest isa oli käpale astunu jälle uskusime, koju tulles kutsikas lonkas, hakkas sööma ja sõi tagumik maas, , viskab paremale külge, kooli minnes ütles koolitaja meile kohe, et midagi on väga jamasti, sest tallegi ei meeldinud, et igal võimalusel lamab, ei jaksa tagumiku hoida nii me siis läksime arstile Tallinna Loomadekiirabisse ja seal tehti narkoosiga vajalikud pildid ja selgus suur tõsi, et koer põeb düsplaasiat ja veel D vorm lausa.Dr oli Paavel. Võtsime, siis kasvataja ühenust, mille peale ta kohe eitas kõike ja ütles, et ei usu tallinna arste mingu me tema käidud arstiledr. lasni juurde, no sai nii tehtud ja ka tema kinnitas kõike enne kirja pandud dr juttu, sellega ei jäänud ka siis kasvataja rahule ja hakkas meile meie ostu-müügilepingu alusel pakkuma raha asemel tagasi lammast, lambaliha. Nüüd seisame lahtise küna ees, sest kennelliitu sai ka kiri vastav tehtud ja vastuseks anti, et nemad rahalisi küsimusi ei lahenda ja abi saame kohtust. Me võitleme edasi ja ma olen nõus ka kohtusse pöörduma, sest valel on lühikesed jalad ja selline inimene ei tohiks loomadega tegeleda, kui puudub vastutustunne igasugune. Kui juhtub lugema seda mõni samast pesekonnast inimene, kes ka ostis kutsika, siis soovitan minna koeraga uuringule, sest vanematel puuduvad vastavad uuringud pärilikehaiguste kohta, ema on lausa aretuskõlbmatu ja alammõõduline Pajumäe Madonna Ester.( pajumäe müüs ta Heili Tammarule ja ei ole seotud koeraga enam), tingimusel, et teda ei aretataks, aga see vist kasvatajat ei huvitanud. Olge kõik hästi hoolikad ja tõesti meie koer on meie panda , saab meie hoole, armastuse, täisväärtusliku elu meie juures ja tagasi müümist me ei tee kohe kindlalt, sest pole südant sellisele inimesele lihtsalt teda tagasi müüa. Kõigile kena kevadet ja olge hoolad valimisel.


RE: Kõigile lugemiseks
03.02.2014 20:38 (Vello41 )

Siit võib lisalugemist leida:
Bernhardiin


RE: Kõigile lugemiseks
04.02.2014 13:50 (Sissu )

Vello 41 - selleks et seda materjali alla laadida, peab maksma 3.20 eur. Milleks selline viide siia?Saadan vastuse (PROBLEEMID - Kõigile lugemiseks) teemale
Pealkiri:
Kasutajanimi ???:
Parool:
Pildi aadress:
Lubatud HTML: <b><i><u><small><center><hr><li><a> ???

Hea tava kohaselt ei ole Sul õigust meie veebilehel levitada vale informatsiooni, õhutada vaenu ja kutsuda üles ebaseaduslikule tegevusele. Meil on õigus retsenseerida kirju ja kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele. Korduva rikkumise puhul blokeeritakse kasutaja.


Kontakt Sisukord Tagasi Üles tagasi Pealehele SevenCat