« Info ja teated »
» Suvine kokkutulek 2021
» Erinäitusele registreerimine
» Erinäituse kohtunik!
» Konto avatud ka LHV-s
» muud teated...
Eesti Bernhardiini Tõuühing
eesti keeles po russki
Tõuühing
Tõu tutvustus
Koerte andmebaas
Galerii
Viidad
Kuulutused
Foorum
Info ja teated
Näitused
Erinäitus
   Special Show
Meie toetajad
Kutsikad
SOS

» muud kuulutused...

Uuemad foorumi teated
» RE: Koer varjupaigasMade
» Koer varjupaigasMade
» Jälle iseloomust...Made
Uuemad foorumi teemad
» (1)Koer varjupaigas
» (0)Jälle iseloomust...
» (1)Aretusreeglite...
» muud teemad...
Kasutajanimi:
   
Parool:
   
» Registreeru kasutajaks
» Unustasin parooli

DIVA (1867)
Viimati lisatud pilt


Õnne sünnipäevaks:
Kasutajad: Liina Jasmin; Regly Johanson; Rahel Jung; Merle Laut; Tiia Lehtmets; Mihkel Ling; Anu Paluoja; Kristina Pastak; Randar Saks; Kerly Sullakatko; Lauri Tiitus; Lea Toots;
Koerad: Buffball Baron Baldwin(pk/I/14a.); Buffball Blackwater Ballymore(pk/I/14a.); Buffball Bretty Blue Bellatrix(pk/E/14a.); It´s Sverana Beautiful Funny Susanna(pk/E/20a.); It´s Sverana DŽiina-susanitta(pk/E/18a.); Lumeiludus Sabrina(pk/E/13a.); Lumeiludus Samuel(pk/I/13a.); Lumelaviin Brilliant Diamond Girl (pk/E/6a.); Lumelaviin Brilliant Kind Of Heart(pk/I/6a.); Lumelaviin Brilliant Legendary Thor(pk/I/6a.); Lumelaviin Brilliant Love Princess(pk/E/6a.); Lumelaviin Brilliant The Show King(pk/I/6a.); The Fiery Dog Schubert (pk/I/13a.);


Erinäituse kohtunik!

<< Tagasi | Kõik uudised

Meie erinäitusele, mis toimub 06.06.2021, on lubanud kohtunikuks tulla väga lugupeetud ning hinnatud FCI kohtunik, Beata Petkevica.
Ta on enda tutvustuseks kirjutanud selliselt:

Olen koerahuviliste maailmas alates aastast 1986. Alguses oli see endise NSV Liidu sõjaväeorganisatsioonis - DOSAAF kohtuniku ja treenerina, alates 1992. aastast Läti Künoloogia Föderatsiooni kohtunik. Erinevatel aastatel olin Läti Suurbritannia ja Austraalia Lambakoerte Klubi ning Rahvusliku Kokkeriklubi asepresident.
Minu esimene tõug oli Collie. 1996. aastal importisin Lätti esimese Welsh Corgie (Pembroke). Muidugi on need minu lemmiktõud, kuid mulle meeldivad ka ringis kohtumised labradori retriiverite ja kuldsete retriiveritega. Dobermann - see on minu jaoks elegants ja ekspressiivsus. Ma olen väga tänulik kõigile näituste organiseerijatele, kes mind kohtunikuks on kutsunud. Saan oma CV-sse lisada järgmised riigid: Valgevene, Küpros, Taani, Eesti, Soome, Prantsusmaa, Saksamaa, Itaalia, Kasahstan, Läti, Leedu, Norra, Poola, Venemaa, Rootsi, Sloveenia, Ukraina, Argentina.

2021-01-28

Kontakt Sisukord Tagasi Üles tagasi Pealehele SevenCat