« Info ja teated »
» SÜGISNÄITUS 28.09.2019 ROOSNA-ALLIKU...
» ÜLDKOOSOLEK 26.06.2019
» suvine kokkutulek info
» Ajakava,lühi-ja pikakarvaliste ...
» muud teated...
Eesti Bernhardiini Tõuühing
eesti keeles po russki
Tõuühing
Tõu tutvustus
Koerte andmebaas
Galerii
Viidad
Kuulutused
Foorum
Info ja teated
Näitused
Erinäitus
   Special Show
Meie toetajad
Kutsikad
SOS

» muud kuulutused...

Uuemad foorumi teated
» Jälle iseloomust...Made
» RE: Aretusreeglite...riin
» Aretusreeglite...riin
Uuemad foorumi teemad
» (0)Jälle iseloomust...
» (1)Aretusreeglite...
» (0)Lähme Moskvasse!
» muud teemad...
Kasutajanimi:
   
Parool:
   
» Registreeru kasutajaks
» Unustasin parooli

DIVA (152)
Viimati lisatud pilt





Näitused ja tulemused



RV - Rahvusvaheline näitus - võisteldakse SERTile ja CACIBile
Rahvuslik näitus - Kõikide tõugude näitus - võisteldakse SERTile
Erinäitus- näitus ainult bernhardiinidele- võisteldakse SERTile
Mitteametlik näitus - näiteks kutsikanäitus või kutsikate/veteranide show.

0000 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019

[19.08.2007]
Bernhardiinide erinäitus (Harjumaa)Internet document
Korraldaja: EBTÜ
E-mail:
Kohtunik: Jan van de Belt (Holland)


Tulemused: KOHTUNIK:JAN P. A. VAN DE BELT ( Holland)

Näitusele oli registreeritud:
*lühikarvalisi bernhardiine - 29
*pikakarvalisi bernhardiine - 57

Näitusest võttis osa:
*lühikarvalisi bernhardiine - 24
*pikakarvalisi bernhardiine - 48


LÜHIKARVALISED BERNHARDIINID

*beebiklass
-is.BERNEGARDEN´S RED EAGLE ( Venemaa)- 1, TP BEEBI, BEEBI BIS-2
-em. BREEZY BLIZZARD AMANDA- 2
-em. ORHIDEE VOM HELLENSTEIN ( Soome)- 1, VSP BEEBI


*kutsikaklass
-is. GLORIA-SOLO ORBISON ROY ( Venemaa)- 1, EAH, TP KUTS, KUTS BIS-2

*juuniorklass
-is. BUFFY´S DEDDYBEAR BALDER- VH/1
-is. FARAO V.D.BURGGRAVEHOEVE ( Soome)- puudub
-is. JII- TEEN JIM BEAM ( Soome)- puudub
-is. JII-TEEN JIPPYY ( Soome)- puudub
-is. JII- TEEN JUIPPI- ( Soome)- puudub
-is. KALNU SNIEGS EROSS ( Läti)- VH/2
-is. ST. HERBANT HOPPY ( Soome)- H
-em. BULLBERNA ALL I NEED IS LOVE- SP/1, TP JUN, PE-3, JUN SERT, JUN BIS-2
-em. BULLBERNA AURORA BOREALIS- SP/2, PE-4
-em. CIVITAS BERNHARD GASCONDE- VH/4
-em. KALNU SNIEGS ELLENA ( Läti)- SP/3

*noorteklass
-is.HAUS STESSI BRUT MARK YUNIY ( Venemaa)- SP/2
-is. NAVILOTOSH VALERY DE BURBON ( Venemaa)- SP/1, PI-2
-em. AXBERNA BELLE BELIEV- VH/1

* avaklass
-is. BERNEGARDEN´S MODERN ART ( Venemaa)- SP/3
-is. CYCLAMEN DIANOLA DELEMONT- VH/4
-is. FREDSDUVAN´S SWEET SUPERSTAR- SP/2, PI-4
-is. KALNU SNIEGS BARONS ( Läti)- SP/1, PI-3, SERT
-em. BIJOU V.D. BURGGRAVEHOEVE ( Soome)- puudus
-em. FREDSDUVAN´S SWEET SHAMIRA- SP/2, PE-2
-em. KALNU SNIEGS BESSA ( Läti)- SP1, PE-1, TP, BIS-2
-em. MARTHA- VH/3


*tšempionklass
-is. AXBERNA MONSENJÖÖR- SP/1, PI-1, VSP
-is. WINIFRED PYRLANDIA ( Venemaa)- SP/2
-em. LALUNA- SP/1

*kasvatajaklass
KALNU SNIEGS ( Läti)- VH/1

*paaride võistlus
KALNU SNIEGS BESSA, KALNU SNIEGS BARONS ( Läti)- SP/1, PAARIDE BIS-2



PIKAKARVALISED BERNHARDIINID

*beebiklass
-is. BUFFBALL BLACKWATER BALLYMORE- 1, VSP BEEBI
-is. PORTO- 2
-em. BELLA- 2
-em. BUFFBALL BRETTY BLUE BELLATRIX- 1, TP BEEBI, BEEBI BIS-1
-em. LEEDI- 3

*kutsikaklass
-is. BERNARDO- 2
-is. BERNHARD- 1, EAH, TP KUTS, KUTS BIS-1
-is. PORTHOS- 3
-em. PAULETTA- puudus
-em.ZOOMORF´S PENELOPE ( Soome)- 1

*mitteametlik järglaste klass
DEIN HARD´S WEB MASTER - VH/1

*juunioriklass
-is. AXBERNA COPPERFIELD- puudus
-is. BINGO- puudus
-is. BRANDY- puudus
-is. BUFFY´S TEDDYBEAR BRUTUS- SP/2
-is. EST KALVANA ALTAIR- VH
-is. FILIP- VH/3
-is. RHONDOMAXPOWER- VH/4
-is. ROYAL BERNY ARAMIS- SP/1, VSP JUN, JUN SERT
-em. AXBERNA CHARDONNAY- SP/1, JUN SERT, TP JUN, PE-3, JUN BIS-1
-em. BERTA- VH
-em. BERÜLL- VH
-em. BRENDA- SP
-em. BRETTA- SP/3
-em. BRITTA- VH
-em. EST KALVANA AFRODITA- SP
-em. EST KALVANA AVRORA- SP
-em. IT´S SVERANA BETTY- SP/2
-em. IT´S SVERANA POLIONA- SP/4
-em. KALNU SNIEGS EMILIA- VH
-em. KLEOPATRA- SP

*veteranklass
-is. AKBER- SP/1, TP VET, VET BIS-1
-em. BLANCHEBARRY ANTABUS ( Soome)- puudus

*noorteklass
-is.DEIN HARD´S LANCELOT- puudus
-is.NAVILOTOSH GIL GELLARD ( Venemaa)- SP/2, PI-2, JUN SERT, PARIM LIIKUJA
-is.TALENT STONE-GROVE BODYGUARD- puudus
-is. UUEVESKI HUGO- SP/3
-is. WALKING ON SUNSHINE V. H. BORGERBOS- SP/1, PI-1, TP, PARIM PEA, BIS-1
-em. TALENT STONE-GROVE BIANCA- SP/1

*avaklass
-is. APOLLO- SP/2
-is. ATOS- SP/3
-is. AYRTON- SP
-is. EROS V.D.BURGGRAVEHOEVE- SP/4
-is. INKOGNITO VILNOJA ( Leedu)- VH
-is. TERMINAATOR- SP/1, PI-4
-is. ZORRO- NABOUSH- BARRY VON SCHÜMMERICH- SP
-em. DAPHNE- VH/3
-em. REYNA S DONSKOY ZEMLI- SP/2
-em. ZOOMORF´S LEIJA- SP/1, SERT

*tšempionklass
-is. AXBERNA JONATHAN - puudus
-is. DEIN HARD´S WEB MASTER - SP/1, PI-3
-is. ROKYSTAR- SP/2
-is. TOFFE LOFFE´S RAZTAN FOR VALERIA ( Venemaa)- SP/3
-em. ALINA-OLGA VON DER KIRSCHALLEE - SP/3, PE-4
-em. BERNEGARDEN´S COVER GIRL - puudus
-em. HIN SATORI AMRITA ARUNA- SP/4
-em. KARMELA- SP/1, PE-2
-em. SNAPDRAGON´S HERRIS BELLAVITA- SP/1, PE-1, VSP


*paaride võistlus
REYNA S DONSKOY ZEMLI& ROYAL BERNI ARAMIS - SP/1, PAARIDE BIS-1

*laps ja koer
ANETT EHRBERG- 1

*juuniorhändler
KÄTLIN HUNDIMÄGI-1

*seeniorhändler
MADE VARUL - 2
SIIRI HUNDIMÄGI- 1

2007.a. näitused meil...
Jaanuar
13.01.2007T II ja VI rühma erinäitus NõoPetru Muntean ( Rumeenia)
Veebruar
10-11.02.2007T RV näitus TallinnTamara Sarmont ( Valgevene)
24.02.2007T Bernhardiinide kutsikate mitteametlik näitus Raikkula (Raplamaa)Juta Haranen ( Eesti )
Märts
31.03.2007 Rahvuslik näitus RakvereRamune Kazlauskaite (Leedu)
Aprill
21.04.2007T Rahvuslik näitus SillamäeIrina Shvets ( Venemaa)
Juuni
02-03.06.2007T RV näitus "ESTW´07" TallinnFernando Rodriques (Portugal)
30.06.2007T RV näitus PärnuJuta Haranen (Eesti), Olga Gracheva ( Venemaa)
Juuli
07.07.2007T Rahvuslik näitus LuigeElvira Romanenkova
14.07.2007T Rahvuslik näitus ViljandiSoile Bister (Soome)
21.07.2007T Rahvuslik näitus HaapsaluRita Trainin (Iisrael)
August
18-19.08.2007T RV näitus TallinnBoris Baic ( Sloveenia)
19.08.2007T Bernhardiinide erinäitus HarjumaaJan van de Belt (Holland)
25.08.2007T Rahvuslik näitus VäimelaMarina Rannala ( Eesti)
September
01.09.2007T Rahvuslik näitus Harju mkRony Doedijns ( Holland )
08.09.2007 II ja VIII rühma näitus TallinnJuta Haranen
Oktoober
20.10.2007T Rahvuslik näitus RakvereLisbeth Mach ( Šveits)
November
03-04.11.2007T RV näitus TartuJavier Sanchez Fernandez ( Hispaania)
17.11.2007T Rahvuslik näitus SillamäeLarisa Galiaskarova ( Venemaa)
Detsember
01.12.2007T Kutsikate ja Veteranide Jõulushow Tallinn
2007.a. näitused mujal...
Märts
03.03.2007T Rahvuslik näitus Daugavpils ( Läti)Nijole Zeniene ( Leedu)
04.03.2007T Rahvuslik näitus Minsk (Valgevene)Elena Mötchko (Venemaa)
10.03.2007T RV "LTW´07" Vilnius ( Leedu)Aleksandr Ivanov (Venemaa)
11.03.2007T RV "Vilnius Cup ´07" Vilnius ( Leedu)Viva Maria Soleckyj Szpunar (Poola)
17-18.03.2007T RV "LVW´07" RiiaGunnel Holm (Soome)
30-31.03.2007T WUSB-show Donovaly (Slovakia)
Aprill
01.04.2007T Bernhardiinide erinäitus Donovaly (Slovakia)
21.04.2007 Erinäitus "Kuldne Bernhardiin´07" RiiaHans Golverdingen (Holland)
Mai
12-13.05.2007 RV näitus "Kaukaasia Vöitja" Bakuu (Azerbaidzan)Sonja Balan Falletti (Itaalia)
19.05.2007 Rahvuslik näitus Rauma (Soome)Harry Tast (Soome)
19.05.2007 RV näitus Riia ( Läti)Elena Brissova ( Valgevene)
19-20.05.2007 RV näitus Volgograd (Venemaa)
20.05.2007 RV "Aptus Show" Helsingi (Soome)Otakar Vondrous
20.05.2007 RV näitus Riia ( Läti)Gabriela Ridarcikova (Slovakia)
26.05.2007 Bernhardiinide erinäitus Drammen (Norra)
26-27.05.2007 RV näitus Odessa (Ukraina)
27.05.2007 Bernhardiinide erinäitus Drammen (Norra)
27.05.2007 Rahvuslik näitus Odessa (Ukraina)
Juuni
08-10.06.2007T RV "EURW´07" Zagreb (Horvaatia)Mahmud Al Dagistani (SRB)
16-17.06.2007 RV näitus Szczecin ( Poola)Ligita Zake ( Läti)
30.06.2007 Bernhardiinide erinäitus Tammela (Soome)Istvanne Juhasz (Ungari)
30.06.2007T Rahvuslik näitus Šilute ( Leedu)Andrzej Stepinski
Juuli
01.07.2007T Rahvuslik näitus Šilute ( Leedu)
14.07.2007 RV näitus Minsk ( Valgevene)
14.07.2007T Rahvuslik näitus Ukmerge ( Leedu)Jurate Sinkeviciene ( Leedu)
15.07.2007 RV näitus Minsk ( Valgevene)
21.07.2007T Rahvuslik näitus Valka ( Läti)
28.07.2007 Rahvuslik näitus Marupe ( Läti)Joop Hiddes ( Holland)
29.07.2007 II rühma erinäitus Marupe ( Läti)
August
03.08.2007T RV näitus Palanga ( Leedu)Sean Delmar (Iirimaa)
04.08.2007T RV näitus Palanga ( Leedu)Anatolij Zhuk (Valgevene)
11-12.08.2007T RV näitus Sopot ( Poola)Tatjana Ivanova ( Venemaa)
25-26.08.2007 RV näitus Bialystok ( Poola)
September
08.09.2007T Bernhardiinide erinäitus Baltezer (Läti)Rita Kadike-Skadina (Läti)
Oktoober
13.10.2007 Rahvuslik näitus Valmiera ( Läti)
14.10.2007 Rahvuslik näitus Šiauliai ( Leedu)
November
10-11.11.2007T RV "BALTW ´07" Riia ( Läti)Norman Deshuymere ( Belgia)
17.11.2007 RV näitus Minsk ( Valgevene)
18.11.2007 RV näitus Minsk ( Valgevene)
23-25.11.2007 RV NW-07 Hamar ( Norra)Lisbet Utke Ramsing ( Taani)
24-25.11.2007 RV näitus " NLW-07" Amsterdam ( Holland)v. Ooijen ( Holland)
Detsember
08-09.12.2007T RV näitus "FINW´07" Helsingi (Soome)Kim Vigsø Nielsen (Taani)
15-16.12.2007 RV näitus "NORDW´07" Stockholm (Rootsi)Steve Hall (Inglismaa)
15.12.2007T RV näitus Vilnius ( Leedu)Helge Werner Hagen ( Norra)
16.12.2007T RV näitus Vilnius ( Leedu)Audrone Babianskiene ( Leedu)


T - Tulemus olemas

Kontakt Sisukord Tagasi Üles tagasi Pealehele SevenCat