« Info ja teated »
» SÜGISNÄITUS 28.09.2019 ROOSNA-ALLIKU...
» ÜLDKOOSOLEK 26.06.2019
» suvine kokkutulek info
» Ajakava,lühi-ja pikakarvaliste ...
» muud teated...
Eesti Bernhardiini Tõuühing
eesti keeles po russki
Tõuühing
Tõu tutvustus
Koerte andmebaas
Galerii
Viidad
Kuulutused
Foorum
Info ja teated
Näitused
Erinäitus
   Special Show
Meie toetajad
Kutsikad
SOS

» muud kuulutused...

Uuemad foorumi teated
» Jälle iseloomust...Made
» RE: Aretusreeglite...riin
» Aretusreeglite...riin
Uuemad foorumi teemad
» (0)Jälle iseloomust...
» (1)Aretusreeglite...
» (0)Lähme Moskvasse!
» muud teemad...
Kasutajanimi:
   
Parool:
   
» Registreeru kasutajaks
» Unustasin parooli

DIVA (151)
Viimati lisatud pilt





Näitused ja tulemused



RV - Rahvusvaheline näitus - võisteldakse SERTile ja CACIBile
Rahvuslik näitus - Kõikide tõugude näitus - võisteldakse SERTile
Erinäitus- näitus ainult bernhardiinidele- võisteldakse SERTile
Mitteametlik näitus - näiteks kutsikanäitus või kutsikate/veteranide show.

0000 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019

[01.04.2007]
Bernhardiinide erinäitus (Donovaly (Slovakia))


Tulemused: Tulemused: KOHTUNIK: Milan Benkovsky ( Slovakkia), Tibor Havelka ( Slovakkia)

Näitusele oli registreeritud:
*lühikarvalisi bernhardiine - 39
*pikakarvalisi bernhardiine - 69

Näitusest võttis osa:
*lühikarvalisi bernhardiine - 28
*pikakarvalisi bernhardiine – 53



LÜHIKARVALISED BERNHARDIINID

* beebiklass
-is. Kalnu Sniegs Eross- puudus
-em. Anežka od Stražcu Hor- 1

* kutsikaklass
-is. Bullberna Archimedes ( Eesti) - 1/1
-is. Kimalluksen Rieti- 1
-em. Bernegarden´s Queen of Spades- 1

*juunioriklass
-is.Athos vom Sztvar- puudus
-is. Bernegarden´s Northern Lights- puudus
-is. Dante spod Volovca- 1/4
-is. Farao v.d. Buggravehooeeve- 1/3
-is. Jii-Teen Jim Beam- 2
-is. Jii- Teen Jippyy- 1
-is. Jii- Teen Juippi- 2
-is. Zoomorf´s Nemo- 1/1, JCAC, PI-1, TP
-em. Agel vom Sztvar- puudus
-em. Berna vom Steintor- 1/2
-em. Clea vom Steintor- 1/3
-em. Dusty vom Steintor- 1/1, JCAC
-em. Zoomorf´s Otilde- puudus

*noorteklass
-is. Ebo Matlamon- 2/2
-is. Edy Matlamon- 1/1, CAC
-em. Sissi vom Geutenreuth – 1/1, CAC

*avaklass
-is. Kalnu Sniegs Barons- 2/ 2
-is. Henry Rubaniciek – 2/1
-em. Bijou v.d. Burggravehoeve- 1/ 1, CAC
-em. Ewka Lubnianska Latka- 1/ 4
-em. Hajna z Rubaniciek- 1
-em. Jola vom Steintor- 1/ 2, RES-CAC
-em. Kalnu Sniegs Bessa- 1/ 3
-em. Kertesi- Barsony Xea- Rea- puudus
-em. Zoomorf´s Gabi- puudus

*tšempionklass
-is. Anbo Timba- 1/1, CAC
-is. Axberna Monsenjöör- puudus
-em. Axberna Morette- 1/3
-em. Axberna Virginia ( Eesti) - puudus
-em. Elsa vom Wachthugel- 1/2, RES-CAC
-em. Emi Lubnianska Latka- 1/ 4
-em. Maritsa ( Eesti)- puudus
-em. Zoomorf´s Cleo- 1/1, CAC, PE-1, VSP
-em. Zoomorf´s Grille- puudus


PIKAKARVALISED BERNHARDIINID

* beebiklass
-em. Aja z Ferova Dvora- puudus
-em. Heezedoorn´s Queen Latifah- 1

* kutsikaklass
-is. Coony Spod Pajštuna- 1, BIS-1
-is. Herold Lenkin dvor- puudus
-em. Anbo Zahra- 1/1
-em. Cyndie Spod Pajšuna- 1/2
-em. Kleopatra ( Eesti)- 1/3

*juunioriklass
-is. Boss Bolivia Sean- puudus
-is. Braunbern Benjamin- puudus
-is. Dein Hard´s Just in Time- 2/3
-is. Dein Hard´s Man on The Moon- puudus
-is. Falco Matlamon- puudus
-is. Heezedoorn´s Last Starfighter- 1/1, JCAC
-is. Walking On Sunshine v. H. Borgerbos ( Eesti)- 1/2, RES-JCAC
-em. Aleika vom Fugerhof- 1/3
-em. Brenda ( Eesti)- puudus
-em. Bernegarden´s Not Athe Moment- 1/1, JCAC
-em. Dein Hard´s Karosel- puudus
-em. Dein Hard´s Key to Succes- puudus
-em. Dein Hard´s Must be Magic- 2/4
-em. Gera Lenkin Dvor- 2
-em. Nyra od Sliacanky- 2
-em. Thara v.the Finch´s White Farm- 1/2
-em. Zoomorf´s Mia- puudus


*noorteklass
-is. Ayrton ( Eesti)- 2/2
-is. Dein Hard´s Keep on Trying- 1/1, CAC
-is. Eiliko Matlamon- puudus
-em. Arwen De Lérmitage De Saint Roch- 1/4
-em. Bernegarden´s Notorius- 1/3
-em. Dein Hard´s Keep on Touch- 1/2, RES-CAC
-em. Fanny Lenkin Dvor- 2
-em. Karmela( Eesti)- 1/1, CAC
-em. Thoeska v.the Finch´s White Farm- puudus


*avaklass
-is. Alf de Lérmitage de Saint Roch- 2
-is. Bady spod Pajštuna- 1/1, CAC
-is. Butrus Lenkin dvor- 1/2, RES-CAC
-is. Cesar spod Volovca- 1
-is. Eris z Rubaniciek- 1
-is. Inkognito Vilnoja- 2
-is. Mars od Sliacanky- 1/3
-is. Sankt Xandors Didrik- puudus
-is. Zorro-Naboush- Barry von Shümmerich ( Eesti)-1/4
-em. Amarin spod Pajštuna- 3
-em. Alexandra la Soleada Luz- 1/1, CAC
-em. Bernhardlundens Four Leaf Clover- 1/2, RES-CAC
-em. Civitas Bernhard Exinde ( Eesti)- 1/3
-em. Ejmi od Natalky- 2
-em. Kalnu Sniegs Brandona- puudus
-em. Kertesi- Barsony Reka- puudus
-em. Kertesi-Barsony Udine-1
-em. Ladna Olbrzym z Galicji- 1/ 4
-em. Lezka Olbrzym z Galicji- 2
-em. Lylu z Jata Falvi- 2
-em. U´karuna- Neige d.l.F.d. Champ Grison- 3
-em. Zoomorf´s Leija- 2

*tšempionklass
-is. Felix Inovec- 1/1, CAC, PI-1, BIS-1
-is. Flipp z Rubaniciek- 2/3
-is. Xanno z Jakubskeho vrchu- 1/2
-em. Alina- Olga von Der Cirshalle ( Eesti)- 1/2, RES-CAC
-em. Dein Hard´s Zweet and Zour- 1/1, CAC, PE-1, VSP
-em. Dyna z Rubaniciek- 1/3
-em. Etie z Rubaniciek- 1
-em. Greta z Rubaniciek- 1
-em. Mona od Sliacanky- puudus
-em. Patouche v. The Finch´s White Farm- 2/4

*veteranklass
-em. Aneta Belanka- 1/2
-em. Bety z Rubaniciek- 1/1
-em. Ema od Demänovky- 1/3
-em. Prunelle des Gorges de la Vira- 1/4

2007.a. näitused meil...
Jaanuar
13.01.2007T II ja VI rühma erinäitus NõoPetru Muntean ( Rumeenia)
Veebruar
10-11.02.2007T RV näitus TallinnTamara Sarmont ( Valgevene)
24.02.2007T Bernhardiinide kutsikate mitteametlik näitus Raikkula (Raplamaa)Juta Haranen ( Eesti )
Märts
31.03.2007 Rahvuslik näitus RakvereRamune Kazlauskaite (Leedu)
Aprill
21.04.2007T Rahvuslik näitus SillamäeIrina Shvets ( Venemaa)
Juuni
02-03.06.2007T RV näitus "ESTW´07" TallinnFernando Rodriques (Portugal)
30.06.2007T RV näitus PärnuJuta Haranen (Eesti), Olga Gracheva ( Venemaa)
Juuli
07.07.2007T Rahvuslik näitus LuigeElvira Romanenkova
14.07.2007T Rahvuslik näitus ViljandiSoile Bister (Soome)
21.07.2007T Rahvuslik näitus HaapsaluRita Trainin (Iisrael)
August
18-19.08.2007T RV näitus TallinnBoris Baic ( Sloveenia)
19.08.2007T Bernhardiinide erinäitus HarjumaaJan van de Belt (Holland)
25.08.2007T Rahvuslik näitus VäimelaMarina Rannala ( Eesti)
September
01.09.2007T Rahvuslik näitus Harju mkRony Doedijns ( Holland )
08.09.2007 II ja VIII rühma näitus TallinnJuta Haranen
Oktoober
20.10.2007T Rahvuslik näitus RakvereLisbeth Mach ( Šveits)
November
03-04.11.2007T RV näitus TartuJavier Sanchez Fernandez ( Hispaania)
17.11.2007T Rahvuslik näitus SillamäeLarisa Galiaskarova ( Venemaa)
Detsember
01.12.2007T Kutsikate ja Veteranide Jõulushow Tallinn
2007.a. näitused mujal...
Märts
03.03.2007T Rahvuslik näitus Daugavpils ( Läti)Nijole Zeniene ( Leedu)
04.03.2007T Rahvuslik näitus Minsk (Valgevene)Elena Mötchko (Venemaa)
10.03.2007T RV "LTW´07" Vilnius ( Leedu)Aleksandr Ivanov (Venemaa)
11.03.2007T RV "Vilnius Cup ´07" Vilnius ( Leedu)Viva Maria Soleckyj Szpunar (Poola)
17-18.03.2007T RV "LVW´07" RiiaGunnel Holm (Soome)
30-31.03.2007T WUSB-show Donovaly (Slovakia)
Aprill
01.04.2007T Bernhardiinide erinäitus Donovaly (Slovakia)
21.04.2007 Erinäitus "Kuldne Bernhardiin´07" RiiaHans Golverdingen (Holland)
Mai
12-13.05.2007 RV näitus "Kaukaasia Vöitja" Bakuu (Azerbaidzan)Sonja Balan Falletti (Itaalia)
19.05.2007 Rahvuslik näitus Rauma (Soome)Harry Tast (Soome)
19.05.2007 RV näitus Riia ( Läti)Elena Brissova ( Valgevene)
19-20.05.2007 RV näitus Volgograd (Venemaa)
20.05.2007 RV "Aptus Show" Helsingi (Soome)Otakar Vondrous
20.05.2007 RV näitus Riia ( Läti)Gabriela Ridarcikova (Slovakia)
26.05.2007 Bernhardiinide erinäitus Drammen (Norra)
26-27.05.2007 RV näitus Odessa (Ukraina)
27.05.2007 Bernhardiinide erinäitus Drammen (Norra)
27.05.2007 Rahvuslik näitus Odessa (Ukraina)
Juuni
08-10.06.2007T RV "EURW´07" Zagreb (Horvaatia)Mahmud Al Dagistani (SRB)
16-17.06.2007 RV näitus Szczecin ( Poola)Ligita Zake ( Läti)
30.06.2007 Bernhardiinide erinäitus Tammela (Soome)Istvanne Juhasz (Ungari)
30.06.2007T Rahvuslik näitus Šilute ( Leedu)Andrzej Stepinski
Juuli
01.07.2007T Rahvuslik näitus Šilute ( Leedu)
14.07.2007 RV näitus Minsk ( Valgevene)
14.07.2007T Rahvuslik näitus Ukmerge ( Leedu)Jurate Sinkeviciene ( Leedu)
15.07.2007 RV näitus Minsk ( Valgevene)
21.07.2007T Rahvuslik näitus Valka ( Läti)
28.07.2007 Rahvuslik näitus Marupe ( Läti)Joop Hiddes ( Holland)
29.07.2007 II rühma erinäitus Marupe ( Läti)
August
03.08.2007T RV näitus Palanga ( Leedu)Sean Delmar (Iirimaa)
04.08.2007T RV näitus Palanga ( Leedu)Anatolij Zhuk (Valgevene)
11-12.08.2007T RV näitus Sopot ( Poola)Tatjana Ivanova ( Venemaa)
25-26.08.2007 RV näitus Bialystok ( Poola)
September
08.09.2007T Bernhardiinide erinäitus Baltezer (Läti)Rita Kadike-Skadina (Läti)
Oktoober
13.10.2007 Rahvuslik näitus Valmiera ( Läti)
14.10.2007 Rahvuslik näitus Šiauliai ( Leedu)
November
10-11.11.2007T RV "BALTW ´07" Riia ( Läti)Norman Deshuymere ( Belgia)
17.11.2007 RV näitus Minsk ( Valgevene)
18.11.2007 RV näitus Minsk ( Valgevene)
23-25.11.2007 RV NW-07 Hamar ( Norra)Lisbet Utke Ramsing ( Taani)
24-25.11.2007 RV näitus " NLW-07" Amsterdam ( Holland)v. Ooijen ( Holland)
Detsember
08-09.12.2007T RV näitus "FINW´07" Helsingi (Soome)Kim Vigsø Nielsen (Taani)
15-16.12.2007 RV näitus "NORDW´07" Stockholm (Rootsi)Steve Hall (Inglismaa)
15.12.2007T RV näitus Vilnius ( Leedu)Helge Werner Hagen ( Norra)
16.12.2007T RV näitus Vilnius ( Leedu)Audrone Babianskiene ( Leedu)


T - Tulemus olemas

Kontakt Sisukord Tagasi Üles tagasi Pealehele SevenCat