« Info ja teated »
» ÜLDKOOSOLEK 26.06.2019
» suvine kokkutulek info
» Ajakava,lühi-ja pikakarvaliste ...
» Lühi-ja pikakarvaliste bernhardiinide...
» muud teated...
Eesti Bernhardiini Tõuühing
eesti keeles po russki
Tõuühing
Tõu tutvustus
Koerte andmebaas
Galerii
Viidad
Kuulutused
Foorum
Info ja teated
Näitused
Erinäitus
   Special Show
Meie toetajad
Kutsikad
SOS

» muud kuulutused...

Uuemad foorumi teated
» Jälle iseloomust...Made
» RE: Aretusreeglite...riin
» Aretusreeglite...riin
Uuemad foorumi teemad
» (0)Jälle iseloomust...
» (1)Aretusreeglite...
» (0)Lähme Moskvasse!
» muud teemad...
Kasutajanimi:
   
Parool:
   
» Registreeru kasutajaks
» Unustasin parooli

DIVA (571)
Viimati lisatud pilt





Näitused ja tulemused



RV - Rahvusvaheline näitus - võisteldakse SERTile ja CACIBile
Rahvuslik näitus - Kõikide tõugude näitus - võisteldakse SERTile
Erinäitus- näitus ainult bernhardiinidele- võisteldakse SERTile
Mitteametlik näitus - näiteks kutsikanäitus või kutsikate/veteranide show.

0000 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019

[28.06.2008]
Bernhardiinide erinäitus (Tammela ( Soome))Internet document
Kohtunik: Bernard Leger ( Šveits)


Tulemused: KOHTUNIK:
Bernard Leger ( Šveits)

Näitusele oli registreeritud:
*lühikarvalisi bernhardiine - 31
*pikakarvalisi bernhardiine - 50

Näitusest võttis osa:
*lühikarvalisi bernhardiine - 29
*pikakarvalisi bernhardiine – 41

LÜHIKARVALISED BERNHARDIINID

*kutsikaklass
-is. Dein Hards Take That- SP/1, TP KUTS, KUTS BIS-1

*juuniorklass
-is. Asterix- H
-is. Gloria-Solo Orbison Roy ( Venemaa)- SP/1, PI-2, SERT, JUN BIS-2
-is. Grapevine Maine- SP/3
-is. Grapevine Mountain Spirit- VH
-is. St. Zamba’s Preciouz Puchini ( Eesti)- SP/2
-is. Grapevine Marple- VH/4
-em. Grapevine Marigold- SP/1, PE-3
-em. Orhidee von Hellenstein- SP/2

*noorteklass
-is. Nestori- VH/1
-is. Norbertan Tanssii Tangoa- VH/2
-is. St.Herbant Hoppy- VH/3
-em. Helmi- EI VÕI HINNATA
-em. Karvakatastrooffin Liikaa Teoriaa- VH-1

*avaklass
-is. Exodus van’t Hof Ten Eynder- SP/1, RES-SERT, PI-4
-is. Jii-Teen Jippyy- VH/2
-is. Jii-Teen Juippi- EI VÕI HINNATA
-is. Para Bull Pattom- puudus
-em. Buffy’s Teddybear Astra ( Eesti)- SP/2, PE-2, RES-SERT
-em. Flore du Koubba de la Frasse- SP/1, PE-1, VSP, SERT
-em. Grapevine Looks Like Gold- SP/3
-em. Jii-Teen Juliaana- VH
-em. Kleinbarons Great Secret- SP/4

*tšempionklass
-is. Farao v.d.Burggravehoeve- SP/2, PI-3
-is. Calmato’s Thrilling Topscore- SP/4
-is. Karvakatastrooffin Mäenosaatanssia- SP/3
-is. Navilotosh Valery de Burbon ( Venemaa)- SP/1, PI-1, TP, BIS-2
-is. Calmato’s Tequila Sunrise- SP/1
-is. Cyclamen Dianola Delegante- puudus


*veteraniklass
-em. Jii-Teen Goldenfigur- SP/2
-em. Jii-Teen Goldenhippu- puudus
-em. Jii-Teen Goldensun- SP/1, PE-4, TP VET, VET BIS-2

*kasvataja klass
Kennel Grapevine- 1, TP KASV, KASV BIS-1
Kennel Jii-Teen- 2

www.nic.fi/~bernhard/Nayttelyt_files/Erikoisnayttelyt/erikoisnayttely2008_lk-tulokset.pdf


PIKAKARVALISED BERNHARDIINID

*kutsikaklass 5-7 kuud
-is. Dein Hard’s Up On The Mountain- 1/1, TP KUTS
-is. Pärliste Dream About Soulmate ( Eesti)- puudus
-em. Pärliste Dream About Sparkling Daimond- 1

*kutsikaklass 7-9 kuud
-is. Vekku- 1, TP KUTS, KUTS BIS-2
-em. Disney Girl Od Strazcu Hor- puudus
-em. RUUSU- 2
-em. LILJA- 3
-em. Para Bull Sydän Jää- 1, VSP KUTS

*juuniorklass
-is. Grapevine Merlin- SP/2
-is. My Beautiful Dreams Become- SP/1, PI-2, JUN BIS-1
-is. Onnen Pippurin Black Bear- VH/3
-em. Dein Hards Ragamuffin- VH
-em. Grapevine Meadow- SP/3
-em. King-Baronen’s Sunlight- VH
-em. Norbertan Tanssitassut- VH
-em. Onnen Pippurin Black Angelina- SP/4
-em. Onnen Pippurin Black Bambi- SP/1, PE-4
-em. Zoomorf’s Penelope- SP/2

*noorteklass
-is. Blancolin King Chocolate- SP/2
-is. Buffy’s Teddybear Brutus ( Eesti)- SP/1, PI-3, RES-SERT
-is. Vihtori - VH/3
-em. Blancolin Keep The Touch- SP/3
-em. Blancolin Key To My Heart- SP/2
-em. Blancolin Kindly Coconut- SP/1, PE-3, RES-SERT
-em. King-Baronen’s That’s It- puudus

*avaklass
-is. Foliant’s Einer- H
-is. Kleinbarons Gold Fever- SP/1
-is. Medinellan Early Elliot- puudus
-is. Navilotosh Gil Gellard ( Venemaa)- ei hinnatud, saadeti ringist välja- agressiivne
-em. Dein Hards La Geisha- VH
-em. Eowyn- VH
-em. Foliant’s Anemone- VH/4
-em. Grapevine Lullaby- SP/2
-em. Para Bull Tipsu- puudus
-em. Zarkraft Pikant- SP/3
-em. Zoomorf’s Leija- SP/1, PE-2, SERT

*tšempionklass
-is. Aksu- puudus
-is. Backmeadow’s Achilles - SP/4
-is. Blancolin Jerry Cotton - SP/2
-is. Hin Satori Antey Aristofan( Venemaa)- SP/3
-is. Para Bull Matula- puudus
-is. Toffe Loffe’s Raztan for Valeria( Venemaa)- VH
-is. Walking On Sunshine v’het Borgerbos ( Eesti)- SP/1, PI-1, TP, BIS-1
-em. Supermassun Super-Minni Jr- SP/1, PE-2, SERT, VSP
-em. Ionessi Tsaritsa Kleopatra( Venemaa)- ei või hinnata
-em. Norbertan Ginger- SP/2



*veteraniklass
-is- Bernoban Savon Sälli- SP/1, PI-4, TP VET, VET BIS-1
-em. Blancolin Hazelnut- SP/1, VSP VET
-em. Blancolin Invisible Touch- puudus
-em. Kleinbarons Fall In Love- puudus

*kasvataja klass
Kennel Blancolin- TP, KASV BIS-2
Kennel Grapevine- puudus

www.nic.fi/~bernhard/Nayttelyt_files/Erikoisnayttelyt/erikoisnayttely2008_pk-tulokset.pdf


Lisainfo: Lühikarvalisi on registreeritud 31.
Pikakarvalisi on registreeritud 50.

2008.a. näitused meil...
Jaanuar
12.01.2008T Rahvuslik näitus NõoZlatko Kraljic, Horvaatia
Veebruar
08-10.02.2008T RV näitus TallinnWilfried Peper (Saksamaa)
16.02.2008T Bernhardiinide kutsikate mitteametlik näitus ValgemetsaAleksander Lember
Aprill
05.04.2008T Rahvuslik näitus RakvereSeija Juutilainen ( Soome)
19.04.2008T Rahvuslik näitus SillamäeSvetlana Radjuk ( Valgevene)
Mai
03.05.2008T Nublude Show TallinnJuta Haranen (Eesti)
31.05-01.06.2008T RV näitus "ESTW´08" TallinnPikakarvalistel Igor Selimovic ( Horvaatia), lühikarvalistel Nina Karlsdotter(Rootsi)
Juuni
07.06.2008 Rahvuslik näitus Kohtla- JärveIrina Davõdova ( Venemaa)
21.06.2008T Rahvuslik näitus LuigeGeorge Kostopoulus, Kreeka
28.06.2008 RV näitus PärnuMarina Rannala
Juuli
12.07.2008T Rahvuslik näitus RäpinaPetr Rehanek, Tsehhi
13.07.2008T Rahvuslik näitus TartuGert Christensen, Taani
19.07.2008T Rahvuslik näitus HaapsaluDr.Pero Bozinovski ( MCD)
August
16-17.08.2008T RV näitus TallinnKornelia Butrimova ( Leedu)
17.08.2008T Bernhardiinide erinäitus HarjumaaDr. Martin König ( Šveits)
23.08.2008T Rahvuslik näitus VäimelaNikolai Sedõh ( Venemaa)
September
05.09.2008 Rahvuslik näitus 2., 9. rühmale TallinnLigita Zake ( Läti)
06.09.2008T Rahvuslik näitus LagediGunnel Holm ( Soome)
14.09.2008T II ja VIII rühma näitus TallinnLilian Hanniste (Eesti)
Oktoober
25.10.2008T Rahvuslik näitus RakvereRodi Hübenthal (Rootsi)
November
08-09.11.2008T RV näitus TartuMonika Blaha (Austria)
29.11.2008T Rahvuslik näitus SillamäeValentina Ivanisheva ( Venemaa)
Detsember
06.12.2008T Kutsikate, veteranide Jõulushow TallinnElena Kulešova ( Venemaa)
2008.a. näitused mujal...
Jaanuar
03-04.01.2008 RV näitus Göteborg ( Rootsi)Moa Persson ( Rootsi)
05-06.01.2008 RV näitus " SW-08" Göteborg ( Rootsi)Seamus Oates ( Iirimaa)
Veebruar
23.02.2008T RV näitus Moskva ( Venemaa)Manlio Massa ( Itaalia)
24.02.2008T RV näitus Moskva ( Venemaa)Jean Marie Lenning ( Suurbritannia)
Märts
01.03.2008T Rahvuslik näitus Daugavpils ( Läti)
15.03.2008T RV näitus LTW-08 Vilnius ( Leedu)Sylviane Tompousky ( Prantsusmaa)
15-16.03.2008T RV näitus LVW-08 Riia ( Läti)Petru Muntean ( Rumeenia)
16.03.2008T Rv näitus Vilnius ( Leedu)Guido Vandoni ( Itaalia)
Aprill
05.04.2008T RV näitus Minsk ( Valgevene)Beata Petkevica ( Läti)
06.04.2008T RV näitus Minsk ( Valgevene)Kirill Barbossov ( Venemaa)
12-13.04.2008T RV näitus Sankt Peterburg ( Venemaa)Pjotr Krol ( Poola)
12.04.2008T Bernhardiinide erinäitus Sankt Peterburg ( Venemaa)Patricia Coning ( Lõuna-Aafrika)
12.04.2008T Bernhardiinide erinäitus Riia ( Läti)Terry Munro
Mai
02-04.05.2008 RV näitus Dortmund ( Saksamaa)Hans Wiblishauser ( Saksamaa)
03-04.05.2008 WUSB- Show Luxemburg
10.05.2008 Bernhardiinide erinäitus Menthon-Saint-Bernard ( Prantsusmaa)
11.05.2008 Bernhardiinide erinäitus Menthon-Saint-Bernard ( Prantsusmaa)
18.05.2008T Rahvuslik näitus Valmiera ( Läti)Tina Šulce ( Läti)
24.05.2008T Rahvuslik näitus Plunge ( Leedu)Svetlana Postarnakova
25.05.2008T Rahvuslik näitus Palanga ( Leedu)Livija Vaitkeviciene (Leedu)
Juuni
14.06.2008T RV näitus Portorož ( Sloveenia)Alfonso Thovar del Solar( Hispaania)
14.06.2008T RV näitus Ozolnieki ( Läti)Rafael Malo Alcrudo ( Hispaania)
14-15.06.2008T RV näitus Umag ( Horvaatia)Monika Blaha ( Austria)
15.06.2008T RV näitus" Alpi Adria W-08" Portorož ( Sloveenia)Karla Molinari ( Portugal)
15.06.2008T RV näitus Ozolnieki ( Läti)Kurt Nilsson (Rootsi)
28.06.2008T Rahvuslik näitus Šilute ( Leedu)Piotr Krol (Poola)
28.06.2008T Bernhardiinide erinäitus Tammela ( Soome)Bernard Leger ( Šveits)
29.06.2008T Rahvuslik näitus Šilute ( Leedu)Nijole Zieniene (Leedu)
29.06.2008T Rahvuslik näitus Mäntsälä ( Soome)Janez Plestenjak ( Sloveenia)
Juuli
03-06.07.2008T RV WW-08 Stockholm ( Rootsi)Rafael de Santiago & Frank Kane
04.07.2008 Bernhardiinide erinäitus Stockholm (Rootsi)Austyn Doile ( Iirimaa)
05.07.2008T Bernhardiinide erinäitus Stockholm ( Rootsi)Horst Vogel ( USA)
26.07.2008T Rahvuslik näitus Marupe ( Läti)
27.07.2008T Rahvuslik näitus Marupe ( Läti)
August
01.08.2008 RV näitus Vilnius ( Leedu)Gerard O’Shea ( Rootsi)
02.08.2008T Rv näitus BALTW-08 Vilnius ( Leedu)Giulio Bezzechi ( Itaalia)
September
13.09.2008T Bernhardiinide erinäitus Latvian St.Bernards beauty’2008 Riia ( Läti)Danguole Papinigiene ( Leedu)
Oktoober
03-05.10.2008T RV EURW-08 Budapest ( Ungari)Dr. Katalin Balogh ( Ungari)
03.10.2008T Bernhardiinide erinäitus Budapest ( Ungari)Csepai Istvan ( Ungari)
11.10.2008 RV näitus "VILNIUS AUTUMN’ 2008’’ Vilnius (Leedu)Otakar Vondrouš (Tšehhi)
12.10.2008 RV näitus "GOLDEN CUP’ 2008’’ Vilnius (Leedu)Irina Azen (Valgevene)
19.10.2008 Bernhardiinide erinäitus Ivanovo ( Venemaa)
19.10.2008 Rahvuslik näitus Ivanovo ( Venemaa)
26.10.2008T RV näitus Seinäjoki ( Soome)Ove Germundsson ( Rootsi)
November
08-09.11.2008 RV" Poola Võitja Poznan 2008" Poznan ( Poola)Anatoli Zhuk ( Valgevene)
08-09.11.2008 RV " NordW-08" Herning ( Taani)Seamus Oates ( Iirimaa)
15-16.11.2008T RV näitus Riia ( Läti)Claudio de Guliani ( Itaalia)
21-23.11.2008 RV "NW-08" Hamar ( Norra)Guido Vandoni ( Itaalia)
Detsember
06-07.12.2008 RV "SW-08" Stockholm ( Rootsi)Svend Lövenkjaer ( Taani)
14-15.12.2008 RV "FINW´08" Helsingi (Soome)Elina Tan-Hietalahti ( Soome)
20.12.2008T RV näitus Vilnius ( Leedu)Ove Germundsson ( Rootsi)
21.12.2008T RV näitus Vilnius ( Leedu)Gabriela Ridarcikova ( Slovakkia)


T - Tulemus olemas

Kontakt Sisukord Tagasi Üles tagasi Pealehele SevenCat