« Info ja teated »
» Üldkoosolek 23.05.2018
» Pesakonnad
» EKL teatis
» Suvine kokkutulek 2018
» muud teated...
Eesti Bernhardiini Tõuühing
eesti keeles po russki
Tõuühing
Tõu tutvustus
Koerte andmebaas
Galerii
Viidad
Kuulutused
Foorum
Info ja teated
Näitused
Erinäitus
   Special Show
Meie toetajad
Kutsikad
SOS

» muud kuulutused...

Uuemad foorumi teated
» RE: Aretusreeglite...riin
» Aretusreeglite...riin
» Lähme Moskvasse!Made
Uuemad foorumi teemad
» (1)Aretusreeglite...
» (0)Lähme Moskvasse!
» (0)Ilusat Uut Aastat
» muud teemad...
Kasutajanimi:
   
Parool:
   
» Registreeru kasutajaks
» Unustasin parooli

Üks väsitav jalutuskäik (474)
Viimati lisatud pilt





Näitused ja tulemused



RV - Rahvusvaheline näitus - võisteldakse SERTile ja CACIBile
Rahvuslik näitus - Kõikide tõugude näitus - võisteldakse SERTile
Erinäitus- näitus ainult bernhardiinidele- võisteldakse SERTile
Mitteametlik näitus - näiteks kutsikanäitus või kutsikate/veteranide show.

0000 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019

[23.08.2009]
Bernhardiinide erinäitus ( EBTÜ) (Harjumaa)Internet document
Korraldaja: EBTÜ
E-mail:
Kohtunik: Roland Hans ( Šveits)


Tulemused: Kohtunikud: Roland Hans ( Šveits), lisavõistlused ning beebid- kutsikad Katrin Lahi ( Eesti)


Näitusele oli registreeritud:
*lühikarvalisi bernhardiine - 17
*pikakarvalisi bernhardiine - 55

Näitusest võttis osa:
*lühikarvalisi bernhardiine - 15
*pikakarvalisi bernhardiine -


LÜHIKARVALISED BERNHARDIINID
*kutsikaklass
-is. BLANCOLIN LAUDER`S WISKY- EAH, TP KUTS, KUTS BIS-1

*juuniorklass
-is. BREEZY BLIZZARD BILBO- SP/1, TP JUN, PI-4, JUN BIS-1
-is. POMMETJE JUBOBELCO´S HOEVE- SP/2, PI-3, JUN SERT
-em. AXBERNA HICKORY- SP/1, VSP JUN, JUN SERT, PE-3
-em. BUFFY`S TEDDYBEAR CARUS CASABLANCA- puudus

*veteranklass
-is. AXBERNA NORMAN- SP/1, VSP VET
-em. JII-TEEN GOLDENFIGUR ( Soome)- SP/1, PE-2, TP VET

*noorteklass
-is. ST.ZAMBA´S PRECIOUZ PUCHINI- SP/1, PI-1, VSP
-em. SOFT AND FURRY NORA- SP/1, SERT

*avaklass
-is. CYCLAMEN CIANOLA DELEMONT- SP/1, SERT
-is. GLORIA-SOLO ORBISON ROY ( Venemaa)- VH/2
-is. GRAPEVINE MAINE ( Soome)- puudus
-em. BERNEGARDEN´S THINK TWICE- SP/1, PE-4, " Parim liikuja"
-em. GRAPEVINE LOOKS LIKE GOLD ( Soome)- SP/3
-em. GRAPEVINE MARIGOLD ( Soome)- SP/2

*tšempionklass
-is. FREDSDUVAN´S SWEET SUPERSTAR- SP/1, PI-2
-em. FLORE DU KOUBBA DE LA FRASSE ( Soome)- SP/1, PE-1, TP, BIS-1, " Parim pea"

*paaride klass
BERNEGARDEN´S THINK TWICE& BREEZY BLIZZARD BILBO- SP/1, Paaride BIS-1




PIKAKARVALISED BERNHARDIINID

*beebiklass
-is. AFRODITA SOLDI ALF- puudus
-is. AXBERNA IONATAN- 1, EAH, TP BEEBI, BEEBI BIS-1
-is. AXBERNA IPPOLOTO- 2, EAH
-is. AXBERNA JUCATAN- 3 EAH
-em. AXBERNA ISABELLA- 1, EAH, VSP BEEBI

*kutsikaklass
-is. DARYUS DU VAL DU MORAKOPF- 1, EAH, TP KUTS, KUTS BIS-2
-em. IT’S SVERANA MERCEDEZ- 2, EAH
-em. SWEET SAINT´S ESSENCE OF CHRISTMAS- 1, EAH, VSP KUTS

*mitteametlik kasvataja klass
AXBERNA- SP/1

* mitteametlik järglaste klass
WALKING ON SUNSHINE V.H.BORGERBOS- SP/1

*juuniorklass
-is. EST KALVANA SNOW KING- VH/2
-is. LUMEILUDUS SAMUEL-puudus
-is. NORTHLAND ASLAN- VH/4
-is. NORTHLAND ASPEN- VH/3
-is. ROYAL BERNI BARRY- VH
-is. ROYAL BERNI CABU- SP/1, JUN SERT, TP JUN, JUN BIS-2
-em. BUFFY`S TEDDYBEAR CARUS CASSANDRA- VH
-em. EST KALVANA SERENESKY- SP/3, PE-2
-em. EST KALVANA STEFFI QUEEN- SP/4
-em. EST KALVANA SUNLIGHT- SP
-em. LUMEILUDUS SABRINA- SP/2, PE-4, JUN SERT
-em. LUMEILUDUS SIMONA- SP/1, PE-1, VSP JUN, TP, BIS-2
-em. ROYAL BERNI CIVIKA- SP

*noorteklass
-is. AXBERNA FRANKLIN- SP/1, PI-4
-is. PÄRLISTE DREAM ABOUT CLIFFHANGING- SP/4
-is. PÄRLISTE DREAM ABOUT HOT CHOCOLATE- SP/3
-is. PÄRLISTE DREAM ABOUT SOULMATE- SP/2
-is. PÄRLISTE DREAM ABOUT SWEET DEFENDER- puudus
-em. AXBERNA GENEVIEVE- SP/1, PE-3, SERT


*avaklass
-is. AXBERNA CICCERONE- SP/1, SERT, PI-3
-is. ERON JURASTIC BERNAROS ( Soome)- SP/4
-is. FILIP- SP/2, " Parim värv"
-is. JASSI- puudus
-is. PORTO- SP
-is. ST.FELLIX KING´S ARISTOTELES- SP/3
-em. AXBERNA CHARDONNAY- SP/2
-em. BLANCOLIN KINDLY COCONUT ( Soome)- VH
-em. BUFFBALL BRETTY BLUE BELLATRIX- VH
-em. GRAPEVINE MEADOW ( Soome)- VH
-em. IT´S SVERANA BETTY- VH/4
-em. IT`S SVERANA POLIONA- SP/1
-em. KLEOPATRA- VH/3
-em. REYNA S DONSKOY ZEMLI- puudus
-em. RONJA- disklahv ( hammustas kohtunikku)

*tšempionklass
-is. BLANCOLIN JERRY COTTON ( Soome)- SP/1, PI-1, VSP
-is. BLANCOLIN KING CHOCOLATE ( Soome)- SP
-is. BUFFY´S TEDDYBEAR BRUTUS- SP/4
-is. DEIN HARDS WEB MASTER- puudus
-is. EST KALVANA ALTAIR- SP
-is. ROKYSTAR- SP/3
- is. WALKING ON SUNSHINE V. H. BORGERBOS- SP/2, PI-2
-em. BERNWEILER`S UNIQUE STAR ( Soome)- SP/1
-em. BLANCOLIN KEEP THE TOUCH ( Soome)- puudus
-em. BRENDA- SP/2
-em. EST KALVANA AVRORA- VH/3
-em. LUMEILUDUS KARMELA- puudus


*veteranklass
-em. AXBERNA LEONORA- SP/1, TP VET, VET BIS-2

*järglasteklass
WALKING ON SUNSHINE V. H. BORGERBOS- SP/1, TP, Järglaste BIS-1

*kasvataja klass
AXBERNA- SP/1
EST KALVANA- SP/2
BLANCOLIN ( Soome)-


*paaride klass
BLANCOLIN JERRY COTTON& BERNWEILER`S UNIQUE STAR ( Soome)- SP/1, BIS-2
ERON JURASTIC BERNAROS& BLANCOLIN KEEP THE TOUCH ( Soome)- puudus
ROYAL BERNI CABU& ROYAL BERNI CIVIKA- SP/2
WALKING ON SUNSHINE V.H. BORGERBOS& LUMEILUDUS KARMELA- puudus


* laps ja koer
DAANIEL TIITUS- 3
MATHIAS TIITUS- 2
ALEKSANDRA ANTJUHINA-1

* JUUNIOR HÄNDLER 10-13 A.
ANETT EHRBERG- 4
LIIS-MARII PIHO-1/2
REBECCA PÕLDMA- 3
SANDRA KASEORG-2

* JUUNIOR HÄNDLER 13-18 A.

JOHANNA PEEBA- 1/1
KERTU ODER- puudus


* SEENIOR HÄNDLER
MAARIA VIIRSALU- 3
MADE VARUL- 1
SIIRI HUNDIMÄGI- 2
Lisainfo: Hr. Roland Hans on:
Šveitsi Bernhardiinide Klubi kohtunik,
Šveitsi Bernhardiinide Klubi esindaja WUSBis,
Šveitsi Bernhardiinide Klubi aretuskontrolli kohtunik,
bernhardiinide kenneli von Gnöd omanik
www.bernhardinerschweiz.ch/

2009.a. näitused meil...
Jaanuar
10.01.2009T Rahvuslik näitus TartuBirgitte Schjoth, Taani
Veebruar
13-15.02.2009T RV näitus TallinnMiklos Levente ( Ungari)
21.02.2009T Kutsikate näitus-ülevaatus Valgemetsa Anne Haapakoski ( Soome)
Aprill
04.04.2009T Rahvuslik näitus RakvereBeata Petkevica (Läti)
11.04.2009 Nublude Show TallinnInga Siil, Tapio Eerola ( Soome)
18.04.2009T Rahvuslik näitus SillamäeOlga Gratševa ( Venemaa)
Mai
16-17.05.2009T Aretuskontroll bernhardiinidele ( EBTÜ) HarjumaaHr. Bernard Leger ( Šveits)
17.05.2009T Kutsikate näitus/ülevaatus HarjumaaHr. Bernard Leger ( Šveits)
Juuni
06-07.06.2009T RV näitus "ESTW-09" TallinnEva Mjelde ( Norra)
27.06.2009T RV näitus PärnuJuta Haranen (Eesti)
Juuli
05.07.2009T Rahvuslik näitus LuigeInese Pablaka ( Läti)
11.07.2009T Bernhardiinide erinäitus ( AKEB) PaideCarl-Otto Mastrup (Taani)
12.07.2009T Rahvuslik näitus ValgaHelge Werner Hagen ( Norra)
25.07.2009T Rahvuslik näitus HaapsaluBoris Aleksandrov ( Ukraina)
August
01.08.2009T Rahvuslik näitus ÜlenurmePetra Junehall ( Rootsi)
15.08.2009T Rahvuslik näitus VäimelaVera Smirnova ( Eesti)
22-23.08.2009T RV näitus "BALTW-09" TallinnLisbeth Ramsing ( Taani)
23.08.2009T Bernhardiinide erinäitus ( EBTÜ) HarjumaaRoland Hans ( Šveits)
September
05.09.2009T II ja IX rühma näitus TallinnLigita Zake (Läti)
12.09.2009T Rahvuslik näitus Harju mk.Vera Smirnova, Eesti
Oktoober
17.10.2009T Rahvuslik näitus RakvereTomasz Borkowski , Poola
November
07.11.2009T RV näitus TartuMarkku Kipinä, Soome
08.11.2009T Rv näitus TartuColette Muldoon, Iirimaa
28.11.2009T Rahvuslik näitus SillamäeSvetlana Radjuk ( Valgevene)
Detsember
05.12.2009T Kutsikate ja veteranide Jõulushow TallinnJuta Haranen
2009.a. näitused mujal...
Veebruar
28.02.2009T RV "Euraasia 2009-1" Moskva ( Venemaa)Karl Reisinger ( Austria)
Märts
01.03.2009T RV "Euraasia 2009-2" Moskva ( Venemaa)Ramune Kazlauskaite ( Leedu)
14.03.2009T RV näitus LTW-09 Vilnius ( Leedu)Natalja Sedõhh ( Venemaa)
15.03.2009T RV näitus Vilnius ( Leedu)Elena Borisova ( Valgevene)
21-22.03.2009T RV näitus "LVW-09" Riia ( Läti)Kamen Kitov ( Bulgaaria)
22.03.2009T Rühmanäitus 2. rühmale Riia ( Läti)Guido Vandoni ( Itaalia)
Aprill
05.04.2009 RV näitus Rostov na Donu ( Venemaa)
18-19.04.2009T RV näitus Sankt-Peterburg ( Venemaa)Nina Haratishvili ( Venemaa)
18.04.2009T Erinäitus bernhardiinidele St.- Peterburg ( Venemaa)Sharon R. Sakson ( USA)
25.04.2009T Bernhardiinide erinäitus Riia ( Läti)Peter Briskorn
26.04.2009T Bernhardiinide erinäitus Riia ( Läti)Werner Schmid ( Saksamaa)
26.04.2009T Rahvuslik näitus Panevežis, Leedu
Mai
09.05.2009T Rahvuslik näitus Jonava, Leedu
23.05.2009T Rühmanäitus 2. rühmale LätiTatjana Šian ( Ukraina)
23.05.2009 Rahvuslik näitus Plunge ( Leedu)
24.05.2009T Rahvuslik näitus Klaipeda ( Leedu)Irina Azen ( Valgevene)
30.05-01.06.2009 RV näitus "EURW-09" Dublin ( Iirimaa)
Juuni
07.06.2009 Rahvuslik näitus Martigny ( Šveits)
12-13.06.2009T WUSB-Show Martigny ( Šveits)
13.06.2009 RV näitus LätiInese Pablaka ( Läti)
14.06.2009T RV näitus LätiAdriana Griffa ( Itaalia)
27.06.2009 Rahvuslik näitus Šilute ( Leedu)
28.06.2009 Rahvuslik näitus Šilute ( Leedu)
Juuli
25.07.2009T Rahvuslik näitus Marupe ( Läti)
26.07.2009T Rahvuslik näitus Marupe ( Läti)
August
01.08.2009 Rahvuslik näitus Leknes ( Norra)
02.08.2009 Rahvuslik näitus Svolvar ( Norra)
07.08.2009T RV näitus Druskininkai ( Leedu)Nijole Zieniene ( Leedu)
08.08.2009T RV näitus Druskininkai ( Leedu)Anne Mary Class ( Prantsusmaa)
09.08.2009T RV näitus Sopot, PoolaEwa Buklad, Poola
September
05.09.2009 Rahvuslik näitus Vilnius ( Leedu)
06.09.2009 Rahvuslik näitus Vilnius ( Leedu)
12.09.2009 Bernhardiinide erinäitus Läti ( Riia)Otokar Vondrouš ( Tšehhi)
13.09.2009T Rühmanäitus 2. rühmale LätiPaola Micara Watten, Itaalia
Oktoober
08-11.10.2009T RV näitus "WW-09" Bratislava (Slovakkia)Irwing Ronnie, GB& Vondrouš Otakar, CZ
09.10.2009T Bernhardiinide erinäitus Bratislava ( Slovakkia)Milan Benkovský (SVK), Jozef Mravík (SVK)
24.10.2009 RV näitus Vilnius ( Leedu)Marek Lewandowski ( Poola)
25.10.2009 RV näitus Vilnius ( Leedu)Satu Ylä-Mononen ( Soome)
31.10.2009T RV näitus Riia ( Läti)Joao Vasco Pocas ( Portugal)
November
01.11.2009T RV näitus Riia(Läti)Uschi Eissner ( Austria)
27-29.11.2009 RV "NW-09" Hamar ( Norra)
Detsember
05.12.2009T RV näitus St. Peterburg ( Venemaa)V. Ivaniševa ( Venemaa)
06.12.2009T RV näitus St. Peterburg ( Venemaa)A. Marshak ( Iisrael)
12-13.12.2009 RV SW-09 Stockholm ( Rootsi)Miguel Umana Herrera ( Kolumbia)
12.12.2009T RV näitus "FINW-09" Helsingi ( Soome)Guy Mansencal ( Prantsusmaa)
13.12.2009 RV näitus "NORDW-09" Helsingi ( Soome)Gunnar Jensen ( Norra)
19.12.2009T RV näitus Vilnius ( Leedu)Sean Delmar ( Iirimaa)
20.12.2009T RV näitus Vilnius ( Leedu)Audrone Babianskiene ( Leedu)


T - Tulemus olemas

Kontakt Sisukord Tagasi Üles tagasi Pealehele SevenCat