« Info ja teated »
» SÜGISNÄITUS 28.09.2019 ROOSNA-ALLIKU...
» ÜLDKOOSOLEK 26.06.2019
» suvine kokkutulek info
» Ajakava,lühi-ja pikakarvaliste ...
» muud teated...
Eesti Bernhardiini Tõuühing
eesti keeles po russki
Tõuühing
Tõu tutvustus
Koerte andmebaas
Galerii
Viidad
Kuulutused
Foorum
Info ja teated
Näitused
Erinäitus
   Special Show
Meie toetajad
Kutsikad
SOS

» muud kuulutused...

Uuemad foorumi teated
» Jälle iseloomust...Made
» RE: Aretusreeglite...riin
» Aretusreeglite...riin
Uuemad foorumi teemad
» (0)Jälle iseloomust...
» (1)Aretusreeglite...
» (0)Lähme Moskvasse!
» muud teemad...
Kasutajanimi:
   
Parool:
   
» Registreeru kasutajaks
» Unustasin parooli

DIVA (438)
Viimati lisatud pilt





Näitused ja tulemused



RV - Rahvusvaheline näitus - võisteldakse SERTile ja CACIBile
Rahvuslik näitus - Kõikide tõugude näitus - võisteldakse SERTile
Erinäitus- näitus ainult bernhardiinidele- võisteldakse SERTile
Mitteametlik näitus - näiteks kutsikanäitus või kutsikate/veteranide show.

0000 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019

[19.08.2012]
Erinäitus Bernhardiinidele (EBTÜ) (Harjumaa)Internet document
Kohtunik: Marianne Russ ( Saksamaa)


Tulemused: Kohtunik Marianne Russ(Saksamaa)

Näitusele oli registreeritud:
*lühikarvalisi bernhardiine - 15
*pikakarvalisi bernhardiine - 49

Näitusest võttis osa:
*lühikarvalisi bernhardiine - 15
*pikakarvalisi bernhardiine - 42

LÜHIKARVALISED BERNHARDIINID

*Beebiklass
is. BLOND BEST GIFT(Läti) - VL, VSPB
em. BLOND VITA BEST GIFT - VL, TPB, BEEBI BIS-2

*Kutsikaklass
em. JII-TEEN ULLA KAROLIINA(Soome) - VL, TPK, KUTSIKA BIS-1

*Juuniorklass
em. BREEZY BLIZZARD DADDY´S DIAMOND - SP/1, TPJ, PE-2, JUUNIOR BIS-2
em. ISABEL VOM MESSELSTEIN - SP/2, PE-4
em. ROTTBEAR´S BEATRICE(Soome) - SP/3, JSERT

*Noorteklass
is. PAULUSJE JUBOBELCO´S HOEVE - SP, PI-1, TP, BIS-2
em. FRANCESCA DU CHATEAU ROBERT(Läti) - SP, PE-1, VSP

*Avaklass
is. HOMER od STRAŽCU HOR(Soome) - SP, PI-3, parim "PEA"
em. FRIDA DU VAL DU MORAKOPF(Soome) - SP/2
em. ROTTBEAR´S ASTORIA(Soome) - SP/1, SERT

*Tšempionklass
is. AXBERNA KILLIAN - SP/3
is. BREEZY BLIZZARD BILBO - SP/2, PI-4
is. ST.ZAMBA´S PRECIOUZ PUCHINI - SP/1, PI-2
em. AGNETHA od KLAŠTERNICH LESU - SP, PE-3

*Paaride võistlus
- AGNETHA od KLAŠTERNICH LESU & PAULUSJE JUBOBELCO´S HOEVE - SP, TP PAAR, BIS-1 PAAR


PIKAKARVALISED BERNHARDIINID

*Beebiklass
is. BILLY BOY BEST GIFT(Läti) - VL, TPB, BEEBI BIS-1
em. BETTY BEST GIFT - VL, VSPB

*Kutsikaklass
is. NORTHLAND DON DIEGO DOMENIC - LUBAV

*Mitteametlik kasvatajaklass
A.KOVALJOVS(Läti) - SP

*Mitteametlik järglasteklass
ST.ZAMBA´S PRECIOUZ PUCHINI - SP

*Juuniorklass
is. BOSS HAPPINES(Läti) - puudus
is. DONACO MYSERIOUS GOTHAM CITY - SP/3
is. EST KALVANA LION GOLD - puudus
is. LUMEPÄRL HANDIENA - SP/2
is. PAKO PALUCKI PRZEJAR(Soome) - SP/1, JSERT, VSPJ
is. ROTTBEAR´S BEN(Soome) - SP/4
em. BONNA HAPPINES(Läti) - SP/2
em. BREEZY BLIZZARD DIVA - SP/3
em. CALYPSO DEL PICCOLO PARADISO(Läti) - SP/4
em. DONACO MYSERIOUS CHARMING CRYSTAL - VH
em. EST KALVANA LAFFI WONDERFUL LIVE - puudus
em. EST KALVANA LOVE STORY EMPRESS - SP/1, JSERT, TPJ, JUUNIOR BIS-1

*Veteranklass
is. BLANCOLIN JERRY COTTON(Soome) - SP, TPV, PI-2, VETERAN BIS-1
em. KING-BARONEN´S LUNATIC(Soome) - SP, VSPV

*Noorteklass
is. LARGE PAW DENI(Venemaa) - SP/2
is. NAVILOTOSH UMBERTO UNICUM - SP/1
em. ANDRANADA BELLAVITA MADLI - SP/2
em. PÄRLISTE ESPECIAL TIFFANY - SP/1

*Avaklass
is. BUFFBALL CEYLON - SP/1, SERT, PI-4
is. BLANCOLIN O´MALLEY(Soome) - SP/3
is. LUMEILUDUS SAMUEL - puudus
is. NORTHLAND ASPEN - SP/2
is. ZITTO VOM CELLER SCHLOSS - puudus
em. BLANCOLIN ONE TOUCH MORE(Soome) - SP/2, PE-4, SERT
em. BLANCOLIN ONLY FOR ME(Soome) - SP/3
em. BRIGHT BEAUTY SHE IS THE ONLY ONE - SP
em. BUFFBALL CAYENNE CERA - SP/1, PE-3
em. GARCIJA ALEKO(Läti) - SP/4
em. EST KALVANA SUNLIGHT - puudus
em. IZABELLA - SP
em. ROYAL BERNI BARUNESS - SP

*Tšempionklass
is. BLANCOLIN KING CHOCOLATE(Soome) - SP/1, PI-1, TP, BIS-1
is. BRIGHT BEAUTY SHINING FUTURE - SP/2, PI-3, parim "LIIKUJA"
is. DARYUS DU VAL DU MORAKOPF - SP/4
is. DEIN HARD´S LANCELOT - SP
is. PÄRLISTE DREAM ABOUT SOULMATE - SP
is. ROYAL BERNI CABU - SP/3
em. BUFFBALL BRETTY BLUE BELLATRIX - SP
em. DHARMA DU VAL DU MORAKOPF(Soome) - SP/3
em. EST KALVANA SERENESKY - SP/4
em. EST KALVANA STEFFI QUEEN - puudus
em. KALNU SNIEGS GRACIA(Läti) - SP/2, PE-2
em. LUMEILUDUS SIMONA - SP/1, PE-1, VSP
em. NAVILOTOSH ZHIVANISHI ZHERMINAL - SP
em. SNAPDRAGON´S HERRIS BELLAVITA - SP
em. TOFFE LOFFE GAHITI NUMBER 1 - SP

*Kasvatajaklass
BLANCOLIN(Soome) - SP, BIS-1 KASVATAJA
EST KALVANA - puudus

*Paaride võistlus
- NAVILOTOSH UMBERTO UNICUM & NAVILOTOSH ZHIVANISHI ZHERMINAL - SP/1, TP Paar, BIS-2 PAAR
- ROYAL BERNI CABU & ROYAL BERNI BARUNESS - SP/4
- DONACO MYSTERIOUS GOTHAM CITY & BUFFBALL CAYENNE CERA - SP/3
- NORTHLAN ASPEN & TOFFE LOFFE GAHITI NUMBER 1 - SP/2

*Laps ja koer
HELERIN URBOJA, PETRA VIRRANHEIMO, REENA-REBECCA INT, MARTEN LUIG, HENRY LUIG - kõik lapsed olid tublid ja jagavad 1.kohta

*Juunior händler
LIISA LEER - 1.koht

*Seenior händler
KÜLLI TRAUSER - 1.koht
MADE VARUL - 2.koht
ANDREI KABANIN - 3.koht
LIIA LEER - 4.koht
MARIAN VARUL
VLADIMIR ZAITŠENKO






2012.a. näitused meil...
Jaanuar
14.01.2012T Rahvuslik näitus TartuAnita Whitmarsh(Rootsi)
15.01.2012T Rahvuslik näitus TartuJohn Jakobsen (Norra)
28.01.2012T Rahvuslik näitus NarvaOtokar Vondrouš(Tšehhi)
Veebruar
10-12.02.2012T RV näitus TallinnElin Tan Hietalahti (Soome)
25.02.2012T Kutsikate, veteranide näitus Tallinn, Burmani WillaAstrid Lundava ( Eesti)
Märts
03.03.2012T Rahvuslik näitus TallinnDagmar Klein (Rumeenia)
04.03.2012T Rahvuslik näitus TallinnWaldemar Mrowiec(Poola)
31.03.2012T Rahvuslik näitus RakvereHans Almgren(Rootsi)
Aprill
01.04.2012T Rahvuslik näitus RakvereViva Maria Soleckyi-Szpunar(Poola)
14-15.04.2012T RV näitus "Tallinna Võitja 12" TallinnHelin Kasuk-Tenson (Eesti)
28.04.2012T Rahvuslik näitus NarvaTatjana Romanovskaja (Valgevene)
Juuni
02-03.06.2012T RV näitus " Võitja-2012" TallinnAndraš Polgar (Tšehhi)
03.06.2012T Erinäitus Bernhardiinidele (EBTÜ) HarjumaaInese Pablaka ( Läti)
30.06.2012T Rahvuslik näitus Harjumaa
Juuli
01.07.2012T Rahvuslik näitus HarjumaaSergey Vanzha(Venemaa)
07.07.2012T Rahvuslik näitus HarjumaaJari Laakso (Soome)
08.07.2012T Rahvuslik näitus HarjumaaPetr Rehanek (Tšehhi)
14.07.2012T Erinäitus (AKEB) TallinnChristine Wiederkehr-Widmer ( Šveits)
21.07.2012T Rahvuslik näitus RäpinaDorothea Carroll (Iirimaa)
22.07.2012T Rahvuslik näitus Tartu (Ülenurme)Jeff Horswell (Inglismaa)
28.07.2012T Rahvuslik näitus HaapsaluJurate Butkiene (Leedu)
August
04.08.2012T RV näitus PärnuIgoris Zizevskis (Leedu)
05.08.2012T RV näitus PärnuLyubov Terentjeva (Venemaa)
18-19.08.2012T RV näitus "Balti Võitja 12" TallinnAdriana Griffa (Itaalia)
19.08.2012T Erinäitus Bernhardiinidele (EBTÜ) HarjumaaMarianne Russ ( Saksamaa)
September
01.09.2012T Rahvuslik näitus VäimelaMaire Tõnurist (Eesti)
08.09.2012T Rahvuslik näitus HarjumaaIgor Selimovic (Horvaatia)
09.09.2012T Rahvuslik näitus TallinnNikolay Sedyh(Venemaa)
22.09.2012 Aretusülevaatus HarjumaaBernard Leger ( Šveits)
Oktoober
20.10.2012T Rahvuslik näitus RakvereWilfried Peper (Saksamaa)
21.10.2012T Rahvuslik näitus RakvereAleksey Belkin (Venemaa)
November
03.11.2012T RV näitus TartuHarto Stockmari (Soome)
04.11.2012T RV näitus TartuFabrizio La Rocca (Itaalia)
24.11.2012T Rahvuslik näitus NarvaInese Pablaka (Läti)
Detsember
01.12.2012T Kutsikate ja veteranide jõulushow TallinnMaire Tõnurist (Eesti)
2012.a. näitused mujal...
Jaanuar
21.01.2012 Rahvuslik näitus Kaunas(Leedu)
21.01.2012 Rahvuslik näitus Daugavpils(Läti)Anatoli Zhuk(Valgevene)
22.01.2012 Rahvuslik näitus Kaunas(Leedu)
22.01.2012 Rahvuslik näitus Daugavpils(Läti)Georgi Hristozov(Bulgaaria)
Veebruar
18.02.2012 Rahvuslik näitus Valmiera (Läti)Andrei Kislyakov(Valgevene)
19.02.2012 Rahvuslik näitus Valmiera (Läti)Olga Kislyakova(Valgevene)
26.02.2012 Rahvuslik näitus Panevežis(Leedu)Livija Zizevske (Leedu)
Märts
10.03.2012T RV "Leedu Võitja" 2012 Vilnius(Leedu)Malgorzata Halas(Poola)
11.03.2012T RV "Vilnius CUP"2012 Vilnius(Leedu)Petra Junehall(Rootsi)
17.03.2012T RV "Läti Võitja" 2012 Riia (Läti)Revaz Khomasuridze(Venemaa)
17-18.03.2012 II rühma näitus Riia (Läti)
25.03.2012 Rahvuslik näitus Šiauliai (Leedu)
Aprill
22.04.2012T Rahvuslik näitus Panevežis(Leedu)
Mai
05.05.2012 Rahvuslik näitus Jonava (Leedu)
05.05.2012 Rahvuslik näitus Talsi (Läti)
06.05.2012 Rahvuslik näitus Talsi (Läti)
12.05.2012 Rahvuslik näitus Alytus (Leedu)
12.05.2012T Bernhardiinide erinäitus Riia (Läti)Hans Wiebauer (Saksamaa)
13.05.2012T II rühma näitus Riia (Läti)Alex Palacin (Hispaania)
18-20.05.2012T RV WW-12 Salzburg ( Austria)Uschi Eisner (Austria)
19.05.2012 Bernhardiinide erinäitus Salzburg (Austria)Dr.Antonio Morsiani(Itaalia)
19.05.2012 Rahvuslik näitus Plunge (Leedu)
20.05.2012 Rahvuslik näitus Klaipeda (Leedu)
26.05.2012T RV näitus Moletai (Leedu)Andrzej Szutkiewicz (Poola)
27.05.2012T RV näitus Moletai (Leedu)Audrone Babianskiene (Leedu)
Juuni
02.06.2012 Rahvuslik näitus Kaunas(Leedu)
03.06.2012 Rahvuslik näitus Kaunas(Leedu)
09.06.2012 RV näitus Riia (Läti)
10.06.2012 RV näitus Riia (Läti)
16.06.2012 Rahvuslik näitus Marijampole (Leedu)
17.06.2012 Rahvuslik näitus Prienai (Leedu)
30.06.2012 Rahvuslik näitus Šilute (Leedu)
30.06.2012T Soome Bernhardiinide erinäitus Soome(Tammela)Dr.Martin König(Šveits)
Juuli
01.07.2012 Rahvuslik näitus Šilute (Leedu)
07.07.2012 Rahvuslik näitus Ogre (Läti)
08.07.2012 Rahvuslik näitus Ogre (Läti)
21.07.2012 Rahvuslik näitus Ukmerge (Leedu)
21.07.2012 Rahvuslik näitus Marupe (Läti)
22.07.2012 Rahvuslik näitus Marupe (Läti)
August
03.08.2012 RV näitus DZUKIJOS SUMMER´12 Druskininkai (Leedu)
04.08.2012 RV näitus Druskininkai MAYOR CUP´12 Druskininkai (Leedu)
05.08.2012 Rahvuslik näitus Rezekne (Läti)
18.08.2012 Rahvuslik näitus Šakiai (Leedu)
19.08.2012 Rahvuslik näitus Taurage (Leedu)
25.08.2012T II rühma näitus Bialystok (Poola)Janus Opara(Poola)
26.08.2012 II rühma näitus Riia (Läti)
26.08.2012T RV näitus Bialystok (Poola)Malgorzata Halas(Poola)
September
08.09.2012T Bernhardiinide erinäitus Riia (Läti)Ramune Kazlauskaite (Leedu)
08.09.2012 Rahvuslik näitus Kaunas(Leedu)
08.09.2012T II rühma näitus Riia (Läti)Elena Agafonova-Tripoli(Itaalia)
09.09.2012 Rahvuslik näitus Kaunas(Leedu)
09.09.2012T II rühma näitus Riia (Läti)Elena Agafonova-Tripoli(Itaalia)
15-16.09.2012 II rühma näitus Riia (Läti)
30.09.2012T Rahvuslik näitus Panevežis(Leedu)Irina Azen (Valgevene)
Oktoober
05-07.10.2012T RV EURW-12 Bucarest ( Rumeenia)LK bernhardiinid Szlahotka Alexandru (Rumeenia), PK bernhardiinid Jaroslav Matyas (Slovakkia)
13.10.2012 Rahvuslik näitus Valmiera (Läti)
14.10.2012T Rahvuslik näitus Šiauliai (Leedu)
20.10.2012 Rahvuslik näitus Vilnius(Leedu)
20.10.2012T RV näitus Poznan(Poola)Kamen Litov(Bulgaaria)
21.10.2012 Rahvuslik näitus Vilnius(Leedu)
21.10.2012T RV näitus "Poola Võitja´12" Poznan(Poola)Piotr Krol (Poola)
November
10.11.2012 Rahvuslik näitus Kaunas(Leedu)
10-11.11.2012T RV näitus Riia (Läti)J.Aidetiene (Leedu)
25.11.2012 Rahvuslik näitus Kedainiai(Leedu)
Detsember
08.12.2012T Rahvuslik näitus Liepaja (Läti)
08.12.2012T RV Helsinki Winner 2012 Helsingi (Soome)Einar Paulsen(Taani)
09.12.2012T Rahvuslik näitus Liepaja (Läti)
09.12.2012T RV Winner 2012 Helsingi (Soome)Pedro Sanches Delerue(Portugal)
15.12.2012T RV "Vilnius Winter 2012" Vilnius(Leedu)
15-16.12.2012 RV Rootsi Võitja 2012 Stockholm (Rootsi)
16.12.2012T RV "Christmas CUP 2012" Vilnius(Leedu)


T - Tulemus olemas

Kontakt Sisukord Tagasi Üles tagasi Pealehele SevenCat