« Info ja teated »
» 2020 AASTA ERINÄITUS EDASI LÜKATUD
» LÜHI-JA PIKAKARVALISTE BERNHARDIINIDE...
» ONLINE REGISTREERIMINE ON AVATUD!
» ÜLDKOOSOLEK 26.06.2019
» muud teated...
Eesti Bernhardiini Tõuühing
eesti keeles po russki
Tõuühing
Tõu tutvustus
Koerte andmebaas
Galerii
Viidad
Kuulutused
Foorum
Info ja teated
Näitused
Erinäitus
   Special Show
Meie toetajad
Kutsikad
SOS

» muud kuulutused...

Uuemad foorumi teated
» Jälle iseloomust...Made
» RE: Aretusreeglite...riin
» Aretusreeglite...riin
Uuemad foorumi teemad
» (0)Jälle iseloomust...
» (1)Aretusreeglite...
» (0)Lähme Moskvasse!
» muud teemad...
Kasutajanimi:
   
Parool:
   
» Registreeru kasutajaks
» Unustasin parooli

DIVA (1221)
Viimati lisatud pilt





Näitused ja tulemused



RV - Rahvusvaheline näitus - võisteldakse SERTile ja CACIBile
Rahvuslik näitus - Kõikide tõugude näitus - võisteldakse SERTile
Erinäitus- näitus ainult bernhardiinidele- võisteldakse SERTile
Mitteametlik näitus - näiteks kutsikanäitus või kutsikate/veteranide show.

0000 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019

[28.07.2013]
Erinäitus Bernhardiinidele (EBTÜ) (Harjumaa)Internet document
Kohtunik: Christian Janes (Austria)


Tulemused: Kohtunik Christian Janes(Austria)

Näitusele oli registreeritud:
*lühikarvalisi bernhardiine - 40
*pikakarvalisi bernhardiine - 31

Näitusest võttis osa:
*lühikarvalisi bernhardiine - 38
*pikakarvalisi bernhardiine - 28


LÜHIKARVALISED BERNHARDIINID

*Beebiklass
is. JII-TEEN YAS SAKIMA(Soome) - 1
is. JII-TEEN YUMA SAN(Soome) - 2
em. JII-TEEN YANA SOKANON(Soome) - 1, EAH, TPB, BEEBI BIS-2!!!
em. JII-TEEN YOLUTA SOOLEAWA(Soome) - 2

*Kutsikaklass
is. ANDRANADA LUCKY STARS - puudus
is. BREEZY BLIZZARD FUERTE - 3
is. BREEZY BLIZZARD GRAHAM - 4
is. HRUSTALNYI SENBERNAR ADMIRAL BEN BOY(Venemaa) - EVH
is. HRUSTALNYI SENBERNAR ALEX ULRICH FEST(Venemaa) - 2, EAH
is. JONATHAN JACKPOT TRANSYLVANIA GIANT - 1, EAH, TPK, Kutsika BIS-1!!!
em. ANDRANADA LILLIAN - 3
em. ANDRANADA LOORE MARTA - 1, EAH, VSPK
em. BREEZY BLIZZARD GOLDEN GIRL - ainult kirjeldus
em. HRUSTALNYI SENBERNAR ANGELIKA FOX(Venemaa) - 2, EAH
em. HRUSTALNYI SENBERNAR BEATRICHE PEARL SEA (Venemaa) - ainult kirjeldus
em. HRUSTALNYI SENBERNAR BIANKA BEATRISS(Venemaa) - ainult kirjeldus
em. LYDIA DU GRAND BLETTAY(Soome) - 4
em. MOUNTBARRY ANNIFRID - ainult kirjeldus

*Juuniorklass
em. BELLA VITA BEST GIFT - SP/1, SK, JSERT, TPJ, PE-4, JUUNIOR BIS-1!!!
em. BERNEGARDEN´S OH LOOK AT ME - VH
em. HILJA DU VAL DU MORAKOPF(Soome) - SP/2

*Noorteklass
em. JII-TEEN UKULELE KALIMA(Soome) - SP/1, SK
em. JII-TEEN ULLA KAROLIINA(Soome) - VH
em. JII-TEEN UMAYA KAKA(Soome) - SP/2

*Avaklass
em. AXBERNA HICKORY - SP/1, SK, SERT, PE-1, VSP
em. BREEZY BLIZZARD DADDY´S DIAMOND - SP/2, SK
em. GRAPEVINE ROUDRUNNER(Soome) - HEA
em. ISABEL VOM MESSELSTEIN - puudus
em. JII-TEEN RIITU(Soome) - SP/4
em. JII-TEEN RINSESSA(Soome) - VH
em. KALNU SNIEGS ICONA(Läti) - SP/3, SK

*Tšempionklass
is. AXBERNA KILLIAN - SP/1, SK, PI-1, TP, BIS-2!!!
is. BARRYGARDIN CASSU(Soome) - SP/4
is. HOMER od STRAŽCU HOR(Soome) - SP
is. KALNU SNIEGS IRVIN(Läti) - SP/3, SK, PI-3, SERT
is. ST.ZAMBA´S PRECIOUZ PUCHINI - SP/2, SK, PI-2
em. AGNETHA od KLAŠTERNICH LESU - SP/1, SK, PE-2
em. FLORE DU KOUBBA DE LA FRASSE(Soome) - SP/3
em. FRANCESCA DU CHATEAU ROBERT(Läti) - SP/2, SK, PE-3
em. FRIDA DU VAL DU MORAKOPF(Soome) - VH

*Kasvatajaklass
- kennel JII-TEEN(Soome) - SP, EAH, TP KASVATAJA, BIS-1 KASVATAJA!!!

*Paaride võistlus
- BARRYGARDIN CASSU & JII-TEEN UMAYA KAKA(Soome) - SP, EAH, BIS-2 PAAR!!!


BERNHARDIIN PIKAKARVALINE

*Beebiklass
is. BRGHT BEAUTY ATTENTION PLEASE - 1, EAH, TPB, Beebi BIS-1!!!

*Kutsikaklass
is. NORTHLAND FERRARY - 1
em. HRUSTALNYI SENBERNAR APOLINARYA VALTER(Venemaa) - 1, EAH, TPK, Kutsika BIS-2!!!

*Juuniorklass
is. BILLY BOY BEST GIFT(Läti) - SP/1
is. BRIGHT BEAUTY MR RIGHT - SP/2
em. AXBERNA OMOYYA - VH
em. BRIGHT BEAUTY MILLION DOLLAR BABY - SP/2, SK
em. PÄRLISTE FREE KISS - SP/3
em. PÄRLISTE GORGEOUS OF GLORY - SP/1, SK, JSERT, TPJ, Juunior BIS-2!!!

*Noorteklass
is. DONACO MYSTERIOUS GOTHAM CITY - SP/2, SK
is. EST KALVANA LION GOLD - SP/1, SK, PI-2
em. BONNA HAPPINE(Läti) - SP/2, SK
em. DONACO MYSTERIOUS CHARMING CRYSTAL - VH
em. EST KALVANA LOVE STORY EMPRESS - puudus
em. EST KALVANA LAFFI WONDERFUL LIVE - SP/1, SK, PE-1, VSP

*Avaklass
is. BOSS HAPPINES(Läti) - SP/1, SK, SERT, PI-1, TP, BIS-1!!! "PARIM PEA"
is. IRMO VOM MALINVERN(Läti) - SP/2, SK, PI-4
is. LUMEPÄRL HANDIENA - VH
is. NORTHLAND CABARE CASANOVA - SP/3
em. BREEZY BLIZZARD DIVA - puudus
em. BRGHT BEAUTY SWEET ESCAPE - VH
em. CALIPSO DEL PICCOLO PARADISIO(Läti) - SP/1, SK, PE-4, SERT
em. PÄRLISTE ESPECIAL TIFFANY - SP/2

*Tšempionklass
is. BRIGHT BEAUTY SHINING FUTURE - SP/2, SK
is. DARYUS DU VAL DU MORAKOPF - SP/1, SK, PI-3
is. ROYAL BERNI CABU - SP/3
em. BUFFBALL CAYENNE CERA - SP/1, SK, PE-3
em. EST KALVANA SERENESKY - puudus
em. IT´S SVERANA BETTY - SP/2

*Veteranklass
is. DEIN HARD´S WEB MASTER - SP, SK, VSERT, VSPV
em. SNAPDRAGON´S HERRIS BELLAVITA - SP, SK, VSERT, TPV, Veteran BIS-1!!!

*Kasvatajaklass
- kennel ANDREJ KOVALJOVS - 1, EAH, TPKASVATAJA, BIS-2 KASVATAJA!!!
- kennel BRIGHT BEAUTY - 2
- kennel EST KALVANA - puudus

*Järglasteklass
em. IT´S SVERANA BETTY - 1, EAH, TPJÄRGLANE, BIS-1 JÄRGLANE!!!

*Paaride Võistlus
is. EST KALVANA LION GOLD & em. EST KALVANA LAFFI WONDERFUL LIVE - 1, EAH, TP PAAR, Paaride BIS-1!!!
is. BILLY BOY BEST GIFT & em. BONNA HAPPINES(Läti) - 2

*Põlvkondade klass
em. IT´S SVERANA BETTY - em. BRIGHT BEAUTY SWEET ESCAPE - is. BRIGHT BEAUTY ATTENTION PLEASE - 1, EAH, BIS-1 põlvkond!!!






2013.a. näitused meil...
Jaanuar
12.01.2013T Rahvuslik näitus TartuSaija Juutilainen, Soome
13.01.2013T Rahvuslik näitus TartuUlf Brathen, Taani
26.01.2013 Rahvuslik näitus NarvaFrancisco Salvador Janeiro, Portugal
Veebruar
09-10.02.2013T RV näitus "Winter CUP" 2013 TallinnMaite Gonzalbo Lorenzo, Hispaania
Märts
02.03.2013T Rahvuslik näitus TallinnMiroslaw Redlicki, Poola
03.03.2013T Rahvuslik näitus TallinnGalina Kalinichenko, Ukraina
09.03.2013T Kutsikate, veteranide näitus Harjumaa, JõelähtmeViive Maranik (Eesti)
23.03.2013T Rahvuslik näitus NarvaMonika Blaha, Austria
Aprill
13-14.04.2013T RV näitus Tallinna Võitja´13 TallinnAnna Kochan, Poola
20.04.2013T Rahvuslik näitus RakvereIgoris Zizevskis, Leedu
21.04.2013T Rahvuslik näitus Rakvere Satu Ylä- Mononen, Soome
Juuni
01-02.06.2013T RV näitus Eesti Võitja´13 TallinnMalgorzata Supronowicz (Poola)
29.06.2013T Rahvuslik näitus HaapsaluBoris Baic, Sloveenia
30.06.2013T Rahvuslik näitus LuigePeter van Montfoort, Holland
Juuli
06.07.2013T RV näitus PärnuAndrzey Kazmierski, Poola
07.07.2013T RV näitus PärnuErwin Deutscher, Austria
13.07.2013T Rahvuslik näitus Viimsi, HarjumaaVeera Smirnova (Eesti)
14.07.2013 Rahvuslik näitus Viimsi, Harjumaa
20.07.2013T Rahvuslik näitus Valga
21.07.2013T Rahvuslik näitus Tartu, Ülenurme
28.07.2013T Erinäitus Bernhardiinidele (EBTÜ) HarjumaaChristian Janes (Austria)
August
10.08.2013T Rahvuslik näitus VäimelaAstrid Lundava (Eesti)
11.08.2013T Rahvuslik näitus VäimelaElena Kulešova(Venemaa)
16.08.2013T II ja IX rühma näitus HarjumaaEugeny Kuplyauskas(Venemaa)
17.08.2013T RV näitus TallinnAntonio Rojo Fajardo(Hispaania)
18.08.2013T RV näitus TallinnJulija Aidietiene (Leedu)
September
07.09.2013T Rahvuslik näitus HarjumaaSeamus Oates(Iirimaa)
08.09.2013T II ja IX rühma näitus TallinnStefan Popov(Bulgaaria)
Oktoober
19.10.2013T Rahvuslik näitus RakvereBirte Scheel (Taani)
20.10.2013T Rahvuslik näitus RakvereAnca Giura(Rumeenia)
November
02.11.2013T RV näitus TartuAndrei Kisljakov (Valgevene)
03.11.2013T RV näitus TartuAntonio di Lorenzo (Itaalia)
16.11.2013T II rühma näitus HarjumaaSøren Wesseltoft (Taani)
30.11.2013T Rahvuslik näitus NarvaIgor Semenenko (Ukraina)
Detsember
21.12.2013T Jõulushow TallinnKristel Ratnik-Soosaar
2013.a. näitused mujal...
Jaanuar
19.01.2013 Rahvuslik näitus Daugavpils(Läti) Nijole; Zieniene, Leedu
20.01.2013 Rahvuslik näitus Daugavpils(Läti)Sanja Momcilovic-Bognic (Serbia)
26.01.2013T RV näitus Kaunas(Leedu)Zoran Brankovic (Serbia)
27.01.2013T Rahvuslik näitus Kaunas(Leedu)Inese Pablaka, Läti
Veebruar
09.02.2013 Rahvuslik näitus Valmiera(Läti)Renata Petkeviciene (Leedu)
10.02.2013 Rahvuslik näitus Valmiera(Läti) Leoš Jancik (Tsehhi)
24.02.2013 Rahvuslik näitus Panevezys (Leedu)Oleg Abrazovsky, Valgevene
Märts
02.03.2013T RV näitus Leedu Võitja´13 Vilnius(Leedu)Juan Naveda Carrero (Hispaania)
03.03.2013 RV näitus Vilnius CUP´13 Vilnius(Leedu)Rafael Malo Alcrudo, Hispaania
30-31.03.2013T RV näitus Läti Võitja´13 Riia(Läti)Andrzej Szutkiewicz, Poola
31.03.2013 II rühma näitus Riia(Läti)Inese Pablaka, Läti
Aprill
21.04.2013 Rahvuslik näitus Panevezys (Leedu)
Mai
04.05.2013T Rahvuslik näitus Jonava (Leedu)
11.05.2013 Rahvuslik näitus Alytus (Leedu)
11.05.2013T II rühma näitus Riia (Läti)Zanna Bondar(Valgevene)
11.05.2013T Bernhardiinide erinäitus Riia (Läti)Andreas Fütterer (Saksamaa)
12.05.2013T II rühma näitus Riia (Läti)Petra Junahall (Rootsi)
17.05.2013 RV näitus Maailama Võitja 2013 Budapest (Ungari)Pikakarvalised-Béla Siklķsi(Ungari), Lühikarvalised-Katalin Balogh (Ungari)
25.05.2013 RV näitus Moletai (Leedu)Flera Chaikovskaya, Venemaa
26.05.2013 RV näitus Moletai (Leedu)Valentin Fiodorov, Valgevene
Juuni
01.06.2013T WUSB Saltum (Taani)
08.06.2013T RV Riia Riia (Läti)Cristian Stavarache (Rumeenia)
09.06.2013T RV Riia Riia (Läti)Johan Becerra(Puerto Rico)
Juuli
12.07.2013 Soome Bernhardiinide Erinäitus Oulu (Soome)Austin Long-Doyle(Iirimaa)
13.07.2013 RV näitus Oulu (Soome)Harto Stockmari(Soome)
13.07.2013T Rahvuslik näitus Ogre (Läti)Ernestas Balsiukas (Leedu)
14.07.2013 RV näitus Oulu (Soome)Janeiro Francisco Salvador(Portugal)
August
02.08.2013T RV Druskininkai Druskininkai(Leedu)Josef Mravik(Slovakkia)
03.08.2013T RV Druskininkai Druskininkai(Leedu)Tibor Havelka(Slovakkia)
10.08.2013T Rahvusvaheline näitus Pihkva(Venemaa)Luis Manuel Calado Catalan(Portugal)
17.08.2013 Rahvuslik näitus Šalcininkai(Leedu)
24.08.2013 II rühma näitus Riia (Läti)Anna Rogowska (Poola)
24.08.2013T II rühma näitus Bialystok(Poola)Miroslaw Redlicki (Poola)
25.08.2013 II rühma näitus Riia (Läti)Viktoras Avtusko (Leedu)
25.08.2013T RV näitus Bialystok(Poola)Jerzy Mrugasiewicz(Poola)
31.08.2013 RV näitus Euroopa Võitja 2013 SveitsChristine Rossier, Sveits
September
07.09.2013 Rahvuslik näitus Ventspils (Läti)Otakar Vondrouš (Tšehhi)
07.09.2013 Rahvuslik näitus Kaunas(Leedu)Pero Bozinovski (Makedoonia)
08.09.2013 Rahvuslik näitus Ventspils (Läti)Peter Harsanyi (Ungari)
08.09.2013 Rahvuslik näitus Kaunas(Leedu)Tatiana Nikonorova (Venemaa)
14.09.2013T Bernhardiinide erinäitus Riia (Läti)Luigi Corna(Itaalia)
14.09.2013T II rühma näitus Riia (Läti)Igoris Zizevskis(Leedu)
14.09.2013 Rahvuslik näitus Vilnius (Leedu)
15.09.2013 Rahvuslik näitus Vilnius (Leedu)
28.09.2013 II rühma näitus Riia (Läti)Kornelia Brutrimova(Leedu)
Oktoober
12.10.2013 Rahvuslik näitus Valmiera (Läti)Gabriela Ridarčikova (Slovakia)
13.10.2013 Rahvuslik näitus Valmiera (Läti)Jaroslav Matyaš (Slovakia)
13.10.2013 Rahvuslik näitus Radviliškis (Leedu)
27.10.2013 Rahvuslik näitus Panevežys (Leedu)
November
09-10.11.2013T RV näitus "Balti Võitja" 2013 Riia (Läti)Cristian Stefanescu (Rumeenia)
16.11.2013 Rahvuslik näitus Kaunas(Leedu)Tatiana Grigorenko (Venemaa)
24.11.2013 Rahvuslik näitus Kedainiai (Leedu)Nijolė Zienienė (Leedu)
Detsember
07.12.2013 Rahvuslik näitus Liepaja (Läti)
07-08.12.2013 RV näitus "Rootsi Võitja" 2013 Stockholm (Rootsi)Bela Siklosi (Ungari)
08.12.2013 Rahvuslik näitus Liepaja (Läti)
13.12.2013T RV näitus "Helsinki Winner" 2013 Helsingi (Soome)Josef Mravik(Slovakkia)
14.12.2013 RV Vilnius Vilnius (Leedu)
14.12.2013T RV näitus "Nordic Winner" 2013 Helsingi (Soome)Nikos Vazakas (Kreeka)
15.12.2013 RV Vilnius Vilnius (Leedu)
15.12.2013T RV näitus "Soome Võitja" 2013 Helsingi (Soome)Hans-Erhard Grüttner (Saksamaa)


T - Tulemus olemas

Kontakt Sisukord Tagasi Üles tagasi Pealehele SevenCat