« Info ja teated »
» Korraline üldkoosolek 2022
» Erinäitus 2022- tulemused!
» EBTÜ Erinäituse tulemused
» Info 21., 22. augusti kohta
» muud teated...
Eesti Bernhardiini Tõuühing
eesti keeles po russki
Tõuühing
Tõu tutvustus
Koerte andmebaas
Galerii
Viidad
Kuulutused
Foorum
Info ja teated
Näitused
Erinäitus
   Special Show
Meie toetajad
Kutsikad
SOS

» muud kuulutused...

Uuemad foorumi teated
» ERINÄITUS 05.06.2022Bren
» RE: Koer varjupaigasMade
» Koer varjupaigasMade
Uuemad foorumi teemad
» (0)ERINÄITUS 05.06.2022
» (1)Koer varjupaigas
» (0)Jälle iseloomust...
» muud teemad...
Kasutajanimi:
   
Parool:
   
» Registreeru kasutajaks
» Unustasin parooli

ERINÄITUS 05.06.2022. (68)
Viimati lisatud pilt





Näitused ja tulemused



RV - Rahvusvaheline näitus - võisteldakse SERTile ja CACIBile
Rahvuslik näitus - Kõikide tõugude näitus - võisteldakse SERTile
Erinäitus- näitus ainult bernhardiinidele- võisteldakse SERTile
Mitteametlik näitus - näiteks kutsikanäitus või kutsikate/veteranide show.

0000 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021 2022

[05.06.2022]
Erinäitus bernhardiinidele (Harjumaa)
Korraldaja: EBTÜ
E-mail:


Tulemused: Kohtunik JUTA HARANEN, Eesti


Näitusele oli registreeritud:
*lühikarvalisi bernhardiine - 6
*pikakarvalisi bernhardiine - 12

Näitusest võttis osa:
*lühikarvalisi bernhardiine - 6
*pikakarvalisi bernhardiine – 11



BERNHARDIIN, LÜHIKARVALINE



Juuniorklass

-is. GLAVA RODA LEGENDA SLAVYAN (Soome) - SP/1,SK,JUNSERT, TPJUN,PI-1, VSP, BIS-2 JUN

-em. FABIEN SHIRE MEADOW - VH


Tšempionklass

-em. OLYMPIA - SP/2,SK, PE-2

-em. PÄRLISTE POLAR PRICELESS DONNA SP/1,SK, PE-1, TP , BIS-2

-em. SAINT VERNA ELEGANT ERIN (Soome) - SP/3, SK , PE-3



Veteraniklass

-em. MOUNTBARRY BERNADETTE - SP/1, SK, PE-4, TPVETERAN, BIS-2 VETERAN





BERNHARDIIN, PIKAKARVALINE



Kutsikaklass

-is. CEASAR EMPEROR(Soome) – 1,EAH,TP KUTS, BIS-1 KUTS



Juuniorklass

-is. EST KALVANA ALEXANDORS O MEGAS - SP/1, SK, TPJUN, BIS-1 JUN

-em. SAINT VERNA HILARIOUS HYACINTH (Soome) – SP/1, SK, JUNSERT, VSPJUN, PE-1, VSP

-em. URANIJA VILNOJA(Soome) – SP/3

-em. YNA CARPATHIAN SAINT'S – SP/2, SK, PE-2



Noorteklass

-is. TRIUMPH FOR KALVANA VILNOJA – SP/1, SK, PI-3

-em. NORTHLAND MISS MORGANA - puudus



Avaklass

-is. ROYAL BERNI FRANCOIS – SP/1, SK, SERT



Tšempionklass

-is. PÄRLISTE JUST LOVE THE WAY YOU LOOK – SP/2, SK, PI-2, "Parim värv" & "Parim pea"

-is. PYTHAGORAS VAN'T HOF TEN EYNDER – SP/1, SK, PI-1, TP, BIS-1, "Parim liikuja"

-em. PÄRLISTE NORDIC DIVA – SP/1, SK, PE-3



Veteraniklass

-is. NORTHLAND GIGANT GANGSTER – SP/1, SK,VETSERT, PI-4, TP VETERAN, BIS-1 VETERAN





JUUNIOR-HANDLER -13A

Karolin Kukk Eesti -puudus


SEENIOR-HÄNDLER

Satu Tulla Finland -2

Made Varul Eesti -1

2022.a. näitused meil...
Juuni
05.06.2022T Erinäitus bernhardiinidele Harjumaa


T - Tulemus olemas

Kontakt Sisukord Tagasi Üles tagasi Pealehele SevenCat